Hamile Kalmayı Çok İstiyorum Ama Olmuyor Diyenler Buyrun Buraya Dertleşelim..

Merhaba ben 7 senelik evliyim bendede eşimdede hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor her doktora gittiğimde korkmayın çocuğunuz olur diyorlar ama bi türlü olmuyor acaba çok kafaya takıyorum ondanmı elimde değil zaten takmasak ne yapacağımı şaşırdım hergün ağlıyorum anlayacağınız daha ne yapmam gerekiyor bilmiyorum beni aydınlatırsanız sevinirim ama nedense hiç umudum yok ölü gibiyim sanki

Bir kuzenimin 15 seneye yakın bir türlü çocuğu olmuyordu. Birisi bize sadece bal polen arı sütü vb doğal maddelerden hazırlanan bir karışımı önerdi. Hemen aradık aldık ve yanlış hatırlamıyorsam 6 ay gibi bi sürede hamile kaldı. Ondan sonra bir çok tanıdığa önerdik gerçekten çok etkili oldu. Sadece bir kişide olmadı o da erkek düzenli yemediği için faydasını göremiyordu. En yakın örnek babam yıllarca bebekleri olmayan bir arap çifte önerdi çok şükür şu an 3üz bekliyolar. Ben de hem hayır duası almak hem de öğrenciyim okululma bir katkı olarak bunun satışında aracı oluyorum ufak bir şeyler kazanıyorum. kesinlikle pişman olmazsınız. Zararı diye bir şey yok zaten sadece yukarda bahsettiğim vb şeylerden oluşuyor. Ayrıca birçok hastalığa da yararı var çnkü hücre yenilemesi sağlıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu karışımı bende kullandım birinin tavsiyesiyle 3 ay düzenli kulladım aksatmadan 4. ay hamile kaldım..kesinlikle öneririrm..ama 8 haftalıkken düşük yaptım ondan sonra hemen olur diye bekledim ama malesef hala bekliyorum 10 sene oldu nerdeyse evlenelii...allahım herkese hayırlısıyla nasip etsinn ....

Bende 2 yil evliyim 1 sene 6 ay cicucuk icin azir deyildik ve simdi 3 4 ay oldu cok istiyorum doktora gitim bir sorunum yokmush dedi ama hala yok umarim ileri aya adrt gormem cok istiyorum bir bebishim
olsun

ben tükendim art1k 5 y1l oldu o 5 y1l1n icinde 1 gün bile aakl1mdan hich ç1km1yor bebegim olmuyor hep kendi kendime bu ay olucak ay bu ay hamilemiyi kendi me ilk senelerde hep test aliyordum ve eshimle chok uzuluyorduk sorursan1z ki hala da oleyim bazen kendi me k1z1yorum kendi mi sucluyorum sakl1 sakli alamaktan b1kt1m artik duva ediyorum alahima olsun diye hala da ediyorum hem al1yorum hem duva ediyorum biliyormusun yanizlik ne demek isan bebegi olmayinca sanki yanl1z s1n bu yetmezmish gibi isanlar uzerine uzerine geliyo var mi bebegin yok mu ne zaman hadi bakalim diyorlar sanki benim bebegim olcakta sakl1cam onlardan ya cok iyi biliyorlar bebegim olmuyor diye ama ki mi isanlar hat1rlatmak ve can1n1 yakmak ister 5 y1l icinde alah1n er günü zaten akl1mdan ch1km1yor o bnm benden da chok uzulmush gibi yapanlar da var onu ancak yashayanlar bilir birküçük melegim olsun istiyorum

meraba ben 6 aylık evliyim belki çok yeni ama bende anne olmak istiyorum ne yapacagımı kime söyleyecegimi bilemiyorum tek bildigim bir evladımın olması sizce ne yapmalıyım

Ben 10 yillik evliyim 8yasinda oglum var ikinci cocuk olmuyor benimde herseyi denedim asilama ve tup bebek kaldi bi yaptirmadigim benim isimde cok zor sizi anliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rüyam cim Rabbim isteyen herkese versin bende 3 yıllık evliyiö sanki beni anlattın yazdıklarınla

Geri