Hamile kalmayı hızlandıran bir yöntem !!!

Mesaj :Mrb..hiç tahmin etmemiştim, temmuzun başındaydık. Arı diyarı esin hn ve ayşegül hn o kdar çok yardımcı oldular ki:) bayanlar bakın, ben kullanalı 2ay bile olmadı, temmuz başında almıştım.. bayramın ilk günü hamile olduğumu öğrendim:)5 haftalık bebeğimiz. fiyatı pahalı diye üzülmeyin, farklı yöntemler denemektense arının ürünü çok doğal.inanmıyorum demeyin.4 ay uğraştım . 5.ayın sonunda hamileyim:) Allah razı olsun sizden esin hn ve ayşegül hn.bebeğim doğuncaya kadar da kullanacağım.kalan arı sütü benim:)

merhaba, Kendine ait bir parçaya sahip olmanın ne kadar değerli, tarifi imkansız bir duygu olduğunu tüm anneler bilir. Her anne adayının da bu duyguyu tatması için arı sütü ve poleni mutlaka denemesini tavsiye ediyorum. Sorun her ne olursa olsun kesinlikle sonuç alacağınıza inaniyorum. İhtiyacınız olan sadece biraz sabır. Bizlere bu mucize ürünleri sunan (arı diyarı.com.tr)Ayşegül ve Esin hanıma çok teşekkür ediyorum. Mutlu kalın.

merhaba bende bu yıl çocuk istemeye başladım.4 aydır olmuyor. dediğiniz kürlere başladım.kısa sürede faydasını görecekmiyim acaba?cevap bekliyorum bu yollarla hamiş olan arkadaşlarla sohbet etmek istiyorum.

Geri