Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

Canım geçen ay 28 çektiğinden regl tarihim benimde değişti.Senin ovülasyon adetin 18.günü gerçekleşiyor .Benim regilim 4 gün oldu biteli balla polen yiyiyom bakalım artık gerisi Allaha kaldı canım:bebeğim:
sorma çitosum bende arı polenli bal karışımı yiyorum hepside melekler için

beklenen bebişimm bitanem sen napıyosun bu ay bakalım kendini sakın oyalama bak bu gün yarın diyerek 33 olduk ne olur tedavinizi aksatmayın ben doktora gidicem ama önümüzdeki aylardan birinde o sürece kadar kendi çabalarımla bir şeyler yapmaya çalışıcam

haklısın cnm :(

Lalezar valla Allahın izniyle bizler bu moralle doğuracaz :) Allah emeklerimi boşa çıkarmasın amin:bebeğim:

Aminnnnnnnnnnnnn :)
Canım ben demiştimya gögüslerim çok acıyor diye, dün eve gidince bir ovülasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı yaaaaaa ama adetime de az kaldı nasıl iş oldu bu yahuuuu :S:S:S

Cnm göstermiş olduğun itina için çok tşk ederim hemen silmişsin msjı çok incesin .
Takmıyoruz artık bizde cnm herşeyin hayırlısı olur inş.Duaların kabul olcak sen bizlere dua ettin en güzlini yüce ALLAH sanada nasip etcek inş:):)

Aminnnnnnnnnnnnn :)
Canım ben demiştimya gögüslerim çok acıyor diye, dün eve gidince bir ovülasyon testi yaptım ve çift çizgi çıktı yaaaaaa ama adetime de az kaldı nasıl iş oldu bu yahuuuu :S:S:S

Canım olabilir ovülasyonun geç başlamıştır sen ümidini kırma adetine az kalmış dahi olsa çalışmaları bırakma:D bellimi olur hiç beklemediğin bir anda bebişin gelebilir.Ben bu gün kaplıcaya gitçektim eşyalarımıda hazırladım son dakka vazgeçtim kaplıca suyu iyi gelir diyorlar benim kanallar tıkalı ya:S komşum kızdı hava soğuk şifa yerine hastalık kapçan dediler şimdi kaplıca yerine gezmeye gidiom:D

Cnm göstermiş olduğun itina için çok tşk ederim hemen silmişsin msjı çok incesin .
Takmıyoruz artık bizde cnm herşeyin hayırlısı olur inş.Duaların kabul olcak sen bizlere dua ettin en güzlini yüce ALLAH sanada nasip etcek inş:):)

Canım ne demek bebeğim:kiss: en iyisini yapıyosun sanki üzülürsen olcakmı yok oluruna bırakmak gerekiyor..Dua ediyorum canım: hepimiz için inşallah ve hayırlısıyla diyelim:bebeğim:

Geri