gebe
  1. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43

hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler

Konu, 'Gebelik' kısmında metanoyam tarafından paylaşıldı.

kızlar hepimiz az cok neler yapmamız gerktiğini biliyoruz fakat bilmediğimiz yada farklı buldugumuz önerileri burda paylşalım kısa olarak klasik yapmamıl gereknleri yazaıyorum ama sizlerden farklı değişik hatta komik bile olabilir öenirleri bekliyorum:) -Gebe kalmayı planladığız da 3 ay öncesinden korunmayı bırakın -Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun
    -Gebelik için uygun dönemdeki ilk ilişkiden önce ve iki ilişki arasında erkeğin en az 48 saat boşalmaması gerektiğini unutmayın
    -Sabah erken saatte ilişkide bulunun
    -Kayganlaştırıcı kullanmayın
    -Hiçbir zaman ve asla vajinal duş yapmayın
    -Vajinanın doğal duruşunu sağlayan gebelik için uygun pozisyonları tercih edin
    -Alternatif **** yöntemlerinden uzak durun
    -Su altında ilişkide bulunmayın
    -İlişki sonrası erkek 1-2 dakika geri çekilmemeli, kadın ise 20-30 dakika yatar pozisyonda kalmalıdır.:yumurta:

sunflower bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Vajinal duş ve su altında **** yapılmayacağını biliyorum duymuştum

3. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    bunların bazıları bildiğimz ben farklı şeyler merak ediyorum mesela yakı yöntemini burda öğrendim

AYŞEDEN bunu beğendi.
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    ben bizzat yapan iki kadınla konuştum biri adet bittiminde yapmış biride yumurtlama zamanında yapmış ikisininde melekleri gelmiş

- - - Updated - - -

BU KONUDA YANİ YAKI KONUSUNDA UZMAN VAR BURDA CEMOŞ ONADA SORABİLİRSİN

5. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    sordum canım ykıyı o anlatı zaten farklı nerler var daha merak ettim işte o yüzden :) bende bu ay olursam denicem inş

AYŞEDEN bunu beğendi.
  6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkında hayırlısı canım hepimizin hakkında hayırlısı ben daha hiç denemedim bişey beklemedeyim

7. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    bende bu ay olmazsam denmeye başlıcam işte bende denemedim hayırlsı olur inş

AYŞEDEN bunu beğendi.
  8. emelcum

emelcum Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ay incir kürü denedim bakalım meleğim gelecek mi? gelmezse bir sonra ki ayda yakı yöntemini deneyebilirim :muz:

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yenı konunuz hayırlı olsun canım ınş bı faydası olur ilişki sırasında belınıze yastık koyuun :D:D agır kaldırmayın hıcbır zaman ılıskı ısteklı olmalı sırf cocuk ıçın degıl bırbırınızı sevdıgınız ıcın bıde vajına hep sıcak olmalı utulu bez (pamuklu) ne kadar temız o kadar kar olur allah yardımcınız olsun ınş bebısınız olur hepınızınn

10. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    incir kürünü de sen analtmıştın sanırım demi bana canım cok saol olmazsa bidaki ayda onu denerim peki eşler neler yapabilir

- - - Updated - - -

cok saol mavi inş yararı olur paylaştıklarımızın

Mavi--Masal bunu beğendi.
  11. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    kızlar çok komik şeyler okudum sizle paylaşmka istedim bunlar hamileliği anlamak için eskilerde yapılan şeylermiş adet günü ayaklarını duvara dayılıomuşun kalçanı dayayıp düz durucak şekilde kasıklarına bstıryomuşun ağrı varsa hamişşinsin yoksa değilmişmişsin bide bunu yazmaya utandım ama yapanları bile duydum orta parmağını vajinanın içine sokup bakıyomuşun eğer parmağın boşlukta gibi olursa hamiş oluyomuşun eğer parmasğın sıkışık şekilde duruyosa hamiş değilmişsin aranız yapan varmı bunları :)

12. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    bırde adet gunu yere yatıp ayaklarını karnına dgoru cekıyosun bas parmagını göbegının uzerıne koyuyosun atıyosa hamıle degılsın atmıyosa hamılesın gıbı bir ınanıs var ben denedım atmıyodu gobegım tamam dedım hamıleyım ama 3 gün sonra adetım geldı:)) suan hamıelyım ama gobegımdekı atar damar halaaaa atıyo:))

ama o parmakla vajınaya bakma muhabbbetı dogru çünkü hamıle kalınca rahım yukarı cıkıyo adet olacagın zaman ıse iniyo

13. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    vay gerçekten cıkıyomu şimal deniyimmi kız acaba :):):)

14. eylülece

eylülece Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yakı yı hiç duymamışdım anlatırmısn bu sekılde hamıle kalan var mı

15. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    eylülce bu şekilde hemile kalanlar var yumurtlama gününden iki gün önce falan popo catalını üst kısmına yakıyı yapıştırıyorsun yakı 3 4 gün senle kalıyo kimileri bütün yumurtlama dönemince takmışlar

hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemler gebe kalmayı kolaylaştıran yöntemler hamileliği yumurtlamayı bitkiler hamileliği şeyler Adet döngüsü boyunca doğurganlık dönemlerinde rahim ağzından (serviks) gelen akıntının tipi ve miktarı, rahim ağzının biçimi ve kıvamı ile vücut sıcaklığında değişiklikler olur. 1-Rahim ağzından gelen akıntının tipi ve miktarı değişir. Vajinada (hazne) çok kıvamlı...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Ahmet Maranki'den Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çay Tarifi

Ahmet Maranki'den Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çay Tarifi

hamile kalmaya yarayan bitkiler hamile kalmak için çay Kızlar biliyoruzki herderdin devası doğada saklı...Prof. Dr. Ahmet Maranki hamile kalmanıza yardımcı olacak tamamı doğal ürünlerden oluşan bir bitki çayı öneriyor... Bakarsınız bu çay hamile kalmanıza vesile olur denemekte fayda var bence... İşte Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitki Çayı tarifi Malzemeler: -5 gr aslanpençesi -5...
  4. Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler!!!

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler!!!

hamile kalmayı kolaylaştıran bitkiler hamile kalmayı kolaylaştıran besinler hamileliği bitkiler gebe yiyecekler Karanfil: Hamile Kalmayı Kolaylaştırır. Her Gün Yemeklerden Sonra Alınan Bir Karanfil Hem Ağzınızın Hoş Kokmasına Hem De Hormonlarınızın çalışmasına Yarar. Hamilelikte Rahimi Kuvvetlendirir. Normal Doğum Yapacak Olanlar, Doğuma Bir Ay Kala Her Gün Bir çay Bardağı Sıcak Suya 1...
  5. Bebek isteyenler için öneriler

Bebek isteyenler için öneriler

Bazı çiftler çok istedikleri halde çocuk sahibi olamadıklarından yakınır ve ne yapmaları gerektiğini öğrenmeye çalışırlar. Eğer eşinizle karar verdiniz ve çocuk istiyorsanız öncelikle yumurtlama günlerini ve hesaplamayı bilmelisiniz. Gebelik için en uygun zaman, yumurtlamanın olduğu gün ve bu günden beş gün öncesidir. Kadında yumurtlama günü regl döngüsünden(=regl’nin ilk günüyle bir sonraki...

Sayfayı Paylaş