Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED
pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel
Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal yollarla hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş.Ürünün içeriğini olduğu gibi yazıyorum

PRE-SEED

<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%" align=center><TBODY><TR><TD><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%"><TBODY><TR><TD width="76%">Pre~seed spermlere zarar vermediği dünyada klinik çalışmalarla ispatlanan ilk ve tek, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre~seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Spermler için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını (sekresyonu) taklit eder.

Pre~seed' in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış uygulama enjektörleri içerir." Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Pre~seed 'in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirme sağlar. Böylece uygulandıktan sonra, kadınlarda ovülasyon (yumurtalama) dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal Mukus gibi hareket eder. Bilindiği üzere Servikal Mukus, spermlerin rahime tutunmasını sağlayan bir sıvıdır. Ürünün pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal Mukus sıvısına en uygun değerdedir.
.

</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD>
Pre~seed hamile kalmaya çalışılırken kullanılmasının dışında, vajinal kuruluk problemlerinde ve menapoz döneminde de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri kadınlarda vajinal tahrişe, enfeksiyon ve mantara neden olmaktadır.

</TD></TR><TR><TD>.</TD></TR><TR><TD>
2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında, Pre~seed' in Doğal Üremeyi En İyi Şekilde Sağladığı yönünde tavsiye kararı verilmiştir.

Bu sebeple, üretkenlikle ilgili ciddi sağlık problemleri olmayan ve kısırlıkla ilgili hiçbir problemi bulunmamasına rağmen çocuk sahibi olmayan çiftlerde, IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICS (mikroenjeksiyon) tedavilereine başlamadan önce 6 ay süre ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca, başarısız sonuçlanan IUI (Aşılama), IVF (Tüp Bebek) ve Mikroenjeksiyon (ICSI) tedavileri sonrasında, bir diğer tedaviye kadar olan bekleme süreçlerinde de Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı olarak güvenle kullanılabilmektedir.

Pre~seed Vajinal Jel, 25/08/2009 tarihli TC Sağlık Bakanlığı izini ile ithal edilmekte olup, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi-FDA (US Food and Drug Administration) onayına, Avrupa Normlarına Uygunluk-CE (Conformité Européenne) belgesine sahibi ilk ve tek üründür.

Kaynak:preseed.com

</TD></TR></TBODY></TABLE>

Son düzenleme:
Ve pre-seed i aldım yanında (ovülasyon ) tükürük testini de aldım :) Mart ayında kullanmayı düşünüyorum...

kullanıp sonuç alan warmı acaba nolur çok acil yazarmısınız :((((

kullanıp sonuç alan warmı acaba nolur çok acil yazarmısınız :((((

Canım ürünün kendi sitesinde kullanıcı yorumları var çoğu sonuç almış ve bende yorumlara dayalı olarak aldım..Ürün hakkındaki yorumları kendi sitesinden bak için rahat etsin.

Krıtal meleq Bebek yapmak kolay değil..Görüyor sunki İnsanlar hamile kalmak için yardımcı ürünlere baş vuruyor ki konun başını iyice okumanı tavsiye ediyorum!!!

Canım inşallah olumlu sonuçlar alırsınız Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin(Amin)

dün wermiştim siparişini.adetin kaçıncı günü kullanmak gerekiyor.ben yumoş problemi yaşıyordum.kolmen werdi dr um.bir tane sol tarafta yumurtam olmuş.19 mm içi dolu gbi duruyor dedi.ovıtreel diye bi yumurta çatlatma iğnesi werdi.cumartesi günü onu da wurdurdum.32 saat sonra ilişkiye girin we bunu takip eden günlerde gün aşırı ilişkiye grin dedi.dün bu jeli duydum sipariş werdim ama ne zaman kullanılıyor.yani bu günlerde işe yararmı.çitos bilgin warsa paylaşırsan sewinirim....

Canım yumurtalaman olduğu zaman kullan..Adet döngünü bilmiyorum.Keşke benim gibi yanında ovülasyon testide alsaydın ovülasyon testini ben tükürükten olanı seçtim kullanımı da kolay..Testten alsaydın kendin ovülasyon dönemini görür ona göre ürünü kullanırdın.Ama neyse sen ürünü almışssın.Tabiki bu günlerde işe yarıyor kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla memnun olmayan yok Bende yeni kullanıyorum sonucu anca regl tarihinde öğrenicem.Sen ürünü iliikiye girmeden 10- 15 dk önceden kullan..Kutunun içinde ürünü rahmin en arkasına itecek aparatlar var kullanma talimatında görürsün:)Bu arada yumurta sayın az sana önerim incir ve fındık ye canım bende rezerv de azalma vardı şimdi inicirle fındık sayesinde iyiyim.Birde eşinle birlikte olurken lütfen dikkat et canım çoğumuz bilmeyiz tükürük su kayganlaştırıcılar sperm öldürür.Yani eşinle (oralsex)ten kaçının..(Senin aldığın üründe jel ama hamile kalmaya yardımcı jel) ve eşin le birlikte olmadan önce iyice doping yapın sende hemen ilişki sonrası kalkma sakın Allah yardımcın olsun kafanın takıldığı merak ettiğin bir şey olursa sor canım :)

preseed kullanıcı yorumları

Bu ürün spermlerin öldürmeyen hatta dış etkenlerden koruyan bir kayganlaştırıcı. pH' ı tam spermlere göre vajinanın kendi

sıvısı bile biraz asidik olduğu için öldürebiliyor spermleri, akışkanlığı vs. herşey spermlerin kolay hareket etmesini ve yüzmesini

sağliyor. 6 tane tüp içinde geliyor. İlişkiden önce vajinanın içine sıkıyorsun tüpün içindeki sıvıyı. Ben iki kere tesadüf olamaz

diye düşündüm. Ben ilk kullandıgımda pişman olmuştum. Bu kimyasalı neden kullandim, kesin ölmüştür spermler diye, ama o

ay hamile kalınca bu benim umudum oldu. Tekrar bununla hamile kalabileceğimi hissettigim için hiç umutsuzluğa kapılmadım.

Rumuz : Kibele - Yer : ABD - Tarih : 25/11/2008

<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center><TBODY><TR><TD height=19><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="77%"><TABLE border=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="44%">Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 2 aydır Pre~seed konusunda sitede sizi takip ediyorum. İki buçuk senedir bebek sahibi

olmaya çalışıyoruz. Bu süre içinde iki defa dış gebelik bir de düşük yaşadım, ayrıca ocak ayı içinde ilk tüp bebek denememiz

de olumsuz sonuçlandı. Eşimde de ben de de bir sorun olmadığından artık yüce ALLAH' ım hayırlı gördüğü zaman bize nasip

edecektir diye düşünüyordum ve işte bu süreç içinde iki ay önce bu sitede bir şekilde sevgili Kibelenin Pre~seed kullanarak

hamile kalması beni çok yüreklendirdi ve belki de tanrım onu benim karşıma çıkardı. Ben de geçen ay kullandım. Bu hafta salı

günü bhcg testimi yaptırdım ve sonuç 323 pozitifti. İki gün sonra tekrar yaptırdık testi, 964 ve 28 Mart Cumartesi yeniden

yaptırdık ve çok şükür ki 2200 çıktı sonuç ve ben artık 5 haftalık hamileyim.

Rumuz : Nequelen - Yer : İstanbul - Tarih : 29/03/2009

</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD height=19 background=resimler/ayrac.jpg>Kızlar, benim yumurtalama günüm 13 ocaktı. İlk olarak 12 Ocakta kullandım Pre~seed i. Tam bir tüpü doldurmadım elimde

fazla olmadığı için. Yarım falan doldurdum. 13 ocakta da hiç tüpe doldurmadan sadece nemlendirici olarak kullandım. Perşembe

doktora gittim. Yumurta çatlamış dedi. Birde cuma çalıştım. Onda da nemlendirici olarak kullandım Pre~seed i. Zaten bitmişti

Pre~seed. Yumurtladığım tarafı bildiğim için her ilişki sonrası yarım saat 45 dakika o tarafıma yattım. HAMİLEYİM. Dün akşam e

sabah test yaptım. Her ikisinde de ikinci çizgiyi gördüm. ALLAHIMA şükürler olsun. ALLAH sizlerede nasip kısmet etsin.

Rumuz : Selmas88 - Yer : İstanbul - Tarih : 28/01/2010

</TD></TR></TBODY></TABLE>
Bu alıntı ürün kullanıcılarına yardımcı olmak için yapılmıştır..
kaynak:preseed.com

Geri