gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal yollarla hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş.Ürünün içeriğini olduğu gibi yazıyorum
    PRE-SEED

<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%" align=center><TBODY><TR><TD><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="99%"><TBODY><TR><TD width="76%">Pre~seed spermlere zarar vermediği dünyada klinik çalışmalarla ispatlanan ilk ve tek, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre~seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Spermler için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını (sekresyonu) taklit eder.

Pre~seed' in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış uygulama enjektörleri içerir." Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Pre~seed 'in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirme sağlar. Böylece uygulandıktan sonra, kadınlarda ovülasyon (yumurtalama) dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal Mukus gibi hareket eder. Bilindiği üzere Servikal Mukus, spermlerin rahime tutunmasını sağlayan bir sıvıdır. Ürünün pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal Mukus sıvısına en uygun değerdedir.
    .

</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD>
    Pre~seed hamile kalmaya çalışılırken kullanılmasının dışında, vajinal kuruluk problemlerinde ve menapoz döneminde de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri kadınlarda vajinal tahrişe, enfeksiyon ve mantara neden olmaktadır.

</TD></TR><TR><TD>.</TD></TR><TR><TD>
    2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında, Pre~seed' in Doğal Üremeyi En İyi Şekilde Sağladığı yönünde tavsiye kararı verilmiştir.

Bu sebeple, üretkenlikle ilgili ciddi sağlık problemleri olmayan ve kısırlıkla ilgili hiçbir problemi bulunmamasına rağmen çocuk sahibi olmayan çiftlerde, IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICS (mikroenjeksiyon) tedavilereine başlamadan önce 6 ay süre ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca, başarısız sonuçlanan IUI (Aşılama), IVF (Tüp Bebek) ve Mikroenjeksiyon (ICSI) tedavileri sonrasında, bir diğer tedaviye kadar olan bekleme süreçlerinde de Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı olarak güvenle kullanılabilmektedir.

Pre~seed Vajinal Jel, 25/08/2009 tarihli TC Sağlık Bakanlığı izini ile ithal edilmekte olup, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi-FDA (US Food and Drug Administration) onayına, Avrupa Normlarına Uygunluk-CE (Conformité Européenne) belgesine sahibi ilk ve tek üründür.

Kaynak:preseed.com

</TD></TR></TBODY></TABLE>

Son düzenleme: 31 Ocak 2011
  2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ve pre-seed i aldım yanında (ovülasyon ) tükürük testini de aldım :) Mart ayında kullanmayı düşünüyorum...

3. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    kullanıp sonuç alan warmı acaba nolur çok acil yazarmısınız :((((

4. krıstaL Meleq

krıstaL Meleq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeq yapmaq bu kadar kolay mı ama bnm için daha çok erkn yaa

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    kullanıp sonuç alan warmı acaba nolur çok acil yazarmısınız :((((

Canım ürünün kendi sitesinde kullanıcı yorumları var çoğu sonuç almış ve bende yorumlara dayalı olarak aldım..Ürün hakkındaki yorumları kendi sitesinden bak için rahat etsin.

ÖzGüL bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Krıtal meleq Bebek yapmak kolay değil..Görüyor sunki İnsanlar hamile kalmak için yardımcı ürünlere baş vuruyor ki konun başını iyice okumanı tavsiye ediyorum!!!

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım inşallah olumlu sonuçlar alırsınız Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin(Amin)

sea34 bunu beğendi.
  8. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    dün wermiştim siparişini.adetin kaçıncı günü kullanmak gerekiyor.ben yumoş problemi yaşıyordum.kolmen werdi dr um.bir tane sol tarafta yumurtam olmuş.19 mm içi dolu gbi duruyor dedi.ovıtreel diye bi yumurta çatlatma iğnesi werdi.cumartesi günü onu da wurdurdum.32 saat sonra ilişkiye girin we bunu takip eden günlerde gün aşırı ilişkiye grin dedi.dün bu jeli duydum sipariş werdim ama ne zaman kullanılıyor.yani bu günlerde işe yararmı.çitos bilgin warsa paylaşırsan sewinirim....

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım yumurtalaman olduğu zaman kullan..Adet döngünü bilmiyorum.Keşke benim gibi yanında ovülasyon testide alsaydın ovülasyon testini ben tükürükten olanı seçtim kullanımı da kolay..Testten alsaydın kendin ovülasyon dönemini görür ona göre ürünü kullanırdın.Ama neyse sen ürünü almışssın.Tabiki bu günlerde işe yarıyor kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla memnun olmayan yok Bende yeni kullanıyorum sonucu anca regl tarihinde öğrenicem.Sen ürünü iliikiye girmeden 10- 15 dk önceden kullan..Kutunun içinde ürünü rahmin en arkasına itecek aparatlar var kullanma talimatında görürsün:)Bu arada yumurta sayın az sana önerim incir ve fındık ye canım bende rezerv de azalma vardı şimdi inicirle fındık sayesinde iyiyim.Birde eşinle birlikte olurken lütfen dikkat et canım çoğumuz bilmeyiz tükürük su kayganlaştırıcılar sperm öldürür.Yani eşinle (oralsex)ten kaçının..(Senin aldığın üründe jel ama hamile kalmaya yardımcı jel) ve eşin le birlikte olmadan önce iyice doping yapın sende hemen ilişki sonrası kalkma sakın Allah yardımcın olsun kafanın takıldığı merak ettiğin bir şey olursa sor canım :)

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    preseed kullanıcı yorumları

Bu ürün spermlerin öldürmeyen hatta dış etkenlerden koruyan bir kayganlaştırıcı. pH' ı tam spermlere göre vajinanın kendi

sıvısı bile biraz asidik olduğu için öldürebiliyor spermleri, akışkanlığı vs. herşey spermlerin kolay hareket etmesini ve yüzmesini

sağliyor. 6 tane tüp içinde geliyor. İlişkiden önce vajinanın içine sıkıyorsun tüpün içindeki sıvıyı. Ben iki kere tesadüf olamaz

diye düşündüm. Ben ilk kullandıgımda pişman olmuştum. Bu kimyasalı neden kullandim, kesin ölmüştür spermler diye, ama o

ay hamile kalınca bu benim umudum oldu. Tekrar bununla hamile kalabileceğimi hissettigim için hiç umutsuzluğa kapılmadım.

Rumuz : Kibele - Yer : ABD - Tarih : 25/11/2008

<TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center><TBODY><TR><TD height=19><TABLE border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="77%"><TABLE border=0 cellPadding=0 width="100%"><TBODY><TR><TD width="44%">Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 2 aydır Pre~seed konusunda sitede sizi takip ediyorum. İki buçuk senedir bebek sahibi

olmaya çalışıyoruz. Bu süre içinde iki defa dış gebelik bir de düşük yaşadım, ayrıca ocak ayı içinde ilk tüp bebek denememiz

de olumsuz sonuçlandı. Eşimde de ben de de bir sorun olmadığından artık yüce ALLAH' ım hayırlı gördüğü zaman bize nasip

edecektir diye düşünüyordum ve işte bu süreç içinde iki ay önce bu sitede bir şekilde sevgili Kibelenin Pre~seed kullanarak

hamile kalması beni çok yüreklendirdi ve belki de tanrım onu benim karşıma çıkardı. Ben de geçen ay kullandım. Bu hafta salı

günü bhcg testimi yaptırdım ve sonuç 323 pozitifti. İki gün sonra tekrar yaptırdık testi, 964 ve 28 Mart Cumartesi yeniden

yaptırdık ve çok şükür ki 2200 çıktı sonuç ve ben artık 5 haftalık hamileyim.

Rumuz : Nequelen - Yer : İstanbul - Tarih : 29/03/2009

</TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR></TBODY></TABLE></TD></TR><TR><TD height=19 background=resimler/ayrac.jpg>Kızlar, benim yumurtalama günüm 13 ocaktı. İlk olarak 12 Ocakta kullandım Pre~seed i. Tam bir tüpü doldurmadım elimde

fazla olmadığı için. Yarım falan doldurdum. 13 ocakta da hiç tüpe doldurmadan sadece nemlendirici olarak kullandım. Perşembe

doktora gittim. Yumurta çatlamış dedi. Birde cuma çalıştım. Onda da nemlendirici olarak kullandım Pre~seed i. Zaten bitmişti

Pre~seed. Yumurtladığım tarafı bildiğim için her ilişki sonrası yarım saat 45 dakika o tarafıma yattım. HAMİLEYİM. Dün akşam e

sabah test yaptım. Her ikisinde de ikinci çizgiyi gördüm. ALLAHIMA şükürler olsun. ALLAH sizlerede nasip kısmet etsin.

Rumuz : Selmas88 - Yer : İstanbul - Tarih : 28/01/2010

</TD></TR></TBODY></TABLE>
    Bu alıntı ürün kullanıcılarına yardımcı olmak için yapılmıştır..
    kaynak:preseed.com

11. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    ovülasyon testi sonradan geldi aklıma.ama dr cumartesi günü yumurta çatlatma iğnesi werdi büyük ihtimalle çatlamış olması gerek.kullanmadığım şey kalmadı sogan,incir,fındık,ceviz,bitkisel karışımlı çaylar; midem çok fena :( ürün gelsin hemen kullanmiyim o zaman....bu ay bekliyim eğer hamiş olmazsam mart ayında aşılama yapılacak o da tutmazsa bu jeli kullanayım....Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah....

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım Allah sesini duysun inşallah fazla eziyet çekmeden kavuşursun kavuşuruz :bebeğim: Çok zor bir süreç o beklemek yokmu..Sen kesinlikle her öğün ye fındık la inciri zararı yok zamanla işe yaradığını göreceksin benim doktorum bana ayrıca bol bol ceviz yememi önerdi.Yumurta çatlatıcı iğneden sonra sancın olur gerçi her kadın da aynı durum söz konusu değil.Ben yerimde duramazdım sancıdan..Bence sen kullan ürünü belli mi olur bakarsın tuttu:)Kendini motive et pozitif düşün her şey önce Allahın sonra senin düşüncelerinle gerçekleşeceğini unutma..Aşılama konusunda muhakkak işini en iyi yapan dr git.Malum benim 15 yıllık tecrübem var aynı şeyleri yaşamaman için söylüyorum bunları.İnşallah Bizlerde en yakın zamanda Annelik duygusunu tadanlar kervanına gireriz:):bebeğim:

13. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    bu ürünü kullanarak hamile kalmış sitemiz üyeleride var bende almıştım ama düzenli kullanmamıştım bu ay düzenli kullanacağım Rabbim evlat acısıyla sınamasın :bebeğim:

14. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Canım inşallah bakalım bende bu ay kullandım gerçi tıkalı kanal ve tüplere iyi geleceğini sanmıyorum ama yinde bir ümit işte..Sende kullan canım hiç belli olmaz bahar geliyor kanın kaynama zamanı derler:bebeğim:

15. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    bende kullandım ve o ay hamiş kaldım, gerci düşükle sonuclandı ama yinede hamiş kaldım...

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemler gebe kalmayı kolaylaştıran yöntemler hamileliği yumurtlamayı bitkiler hamileliği şeyler Adet döngüsü boyunca doğurganlık dönemlerinde rahim ağzından (serviks) gelen akıntının tipi ve miktarı, rahim ağzının biçimi ve kıvamı ile vücut sıcaklığında değişiklikler olur. 1-Rahim ağzından gelen akıntının tipi ve miktarı değişir. Vajinada (hazne) çok kıvamlı...
  2. Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

pre seed preseed preseed ile hamile kalanlar pree seed kullananlar Arkadaşlar Pre-Seed kullanıpta hamıle kalanlar lütfen buraya yazalım ve bılgılerımızı paylasalım hepinizi bekliyorum Pre~Seed Kişisel Nemlendirici Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir....
  3. Ahmet Maranki'den Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çay Tarifi

Ahmet Maranki'den Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Çay Tarifi

hamile kalmaya yarayan bitkiler hamile kalmak için çay Kızlar biliyoruzki herderdin devası doğada saklı...Prof. Dr. Ahmet Maranki hamile kalmanıza yardımcı olacak tamamı doğal ürünlerden oluşan bir bitki çayı öneriyor... Bakarsınız bu çay hamile kalmanıza vesile olur denemekte fayda var bence... İşte Ahmet Maranki'den Hamile Kalmak İçin Bitki Çayı tarifi Malzemeler: -5 gr aslanpençesi -5...
  4. Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler!!!

Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler!!!

hamile kalmayı kolaylaştıran bitkiler hamile kalmayı kolaylaştıran besinler hamileliği bitkiler gebe yiyecekler Karanfil: Hamile Kalmayı Kolaylaştırır. Her Gün Yemeklerden Sonra Alınan Bir Karanfil Hem Ağzınızın Hoş Kokmasına Hem De Hormonlarınızın çalışmasına Yarar. Hamilelikte Rahimi Kuvvetlendirir. Normal Doğum Yapacak Olanlar, Doğuma Bir Ay Kala Her Gün Bir çay Bardağı Sıcak Suya 1...
  5. hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler

hamile kalmayı kolaylaştıran farklı öneriler

kızlar hepimiz az cok neler yapmamız gerktiğini biliyoruz fakat bilmediğimiz yada farklı buldugumuz önerileri burda paylşalım kısa olarak klasik yapmamıl gereknleri yazaıyorum ama sizlerden farklı değişik hatta komik bile olabilir öenirleri bekliyorum:) -Gebe kalmayı planladığız da 3 ay öncesinden korunmayı bırakın -Gebe kalmak için en uygun zamanda gün aşırı ilişkide bulunun -Gebelik için...

Sayfayı Paylaş