Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

Melekler bu ay preseed kullanmıştım malesef kırmızı kartı gördüm.Bu ay bayağı şartlandırmıştım kendimi ondan ötürü üzüldüm valla.Ama durmak yok yola devam diyerekten pes etmeyip çalışmalara devam diyorum:D:D

Biz bu kadar azmettikten sonraaaaaaaaaaa gelecek o bebişlerimiz inşallah tez zamanda. Üzülme sakın, dediğin gibi durmak yok:)))
Melekler bu ay preseed kullanmıştım malesef kırmızı kartı gördüm.Bu ay bayağı şartlandırmıştım kendimi ondan ötürü üzüldüm valla.Ama durmak yok yola devam diyerekten pes etmeyip çalışmalara devam diyorum:D:D

rabbim bütün bebiş isteyenlere nasip etsin inş mevlam kimsenin kucağinı boş bırakmasın çitosum hep duamdasın canım[/QUO

Cenebı Allah o yavrunu kucağına almayı nasip etsin ayşegülüm Allah razı olsun sizden valla olursa bebeğim hep dualarınızla olacak inşallah:kiss:

olucak çitosum allahımın izniyle olucak bak görürsün bende mutluluktan uçucam okadar çok seviyorumki sizi dayanamıyorum rabbime yalvarıyorum sizinde yüzünüzü güldürsün en hayırlı sağlıklı vlar versin inş bitanem

Canım benim ya bir tanesin sen inan bende sizleri çok seviyorum.. :kiss: Allahım senin o güzel yüreğinin hürmetine versin canım..Lalezar canım gel kıskanma öpiyim senide:kiss:

Geri