Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

slm kızlar
ürünü bu ay aldım ben de henüz kullanmadım. bu ay ilk defa klomen denedik.tam kullanamdım ilaç alerji yaptı ama yumurtalarımı kontrol ettirip çatlatma iğnesini olunca pre seedi de kullanıcam. ikisi birden daha mı garanti olur diye düşündüm de??????????sonuçtan haberdar ederim sizleri umarım iyi olur herşey.

İdilcim preseede kullan muhakkak umarım sonuç alırsın canım ben çok az kullanıyorum zaten fazlası dışarı akıyor.İki kez kullandım bu ay tekrar kullanıcam tüpte 2 kullanımlık kaldı..Allah bizlere sebep kılsın inşallah:bebeğim:

İdilcim preseede kullan muhakkak umarım sonuç alırsın canım ben çok az kullanıyorum zaten fazlası dışarı akıyor.İki kez kullandım bu ay tekrar kullanıcam tüpte 2 kullanımlık kaldı..Allah bizlere sebep kılsın inşallah:bebeğim:

bütün dualarım senin için.allah yardımcımız olsun canım.mutlaka sonucunu ögrenmek isterim. kafana takmadan geçir bu ayı.

İnşallah canım benim:kiss: bu ay çok çalışın kızlar baharda hamile kalma şansı çok yüksek bol bitki çayları için dinlenin incir ve fındık yemeği eksik etmeyin hepimiz için dua ediyorum rabbim en kısa zamanda müjdeli haberi vermeyi nasip etsin

İnşallah canım benim:kiss: bu ay çok çalışın kızlar baharda hamile kalma şansı çok yüksek bol bitki çayları için dinlenin incir ve fındık yemeği eksik etmeyin hepimiz için dua ediyorum rabbim en kısa zamanda müjdeli haberi vermeyi nasip etsin
HAKKIMIZDA HAYIRLISI. SİZLERLE BİŞEYLER PAYLAŞMAK BANA GERÇEKTEN İLAÇ GİBİ GELİYOR.SENİN VERDİGİN HAYITI TOHUMU ÇAYINI İÇİYORUM.İNŞALLAH HAYIRLAR VESİLE OLURSUN. :d040:DUALARIN HEP BENİMLE OLSUN EMİN OLUN BENİM DUALARIMDA SİZLERLE. BAHARDA AÇAN ÇİÇEKLER GİBİ BİZİMDE GÖBİŞLERİMİZDE BEBİŞLER OLSUN..... :ar4fd::ar4fd::ar4fd::ar4fd: :hamileyim::hamileyim::hamileyim::hamileyim:................................ BU KADAR ÇOGALMAK NASİP EYLE ALLAHIM

Amin canım benim:kiss:bende hayıtı içmeye başladım bu gün 3 günüm Allahın izniyle olacak :bebeğim:hepimiz müjdeleri dağıtıcaz canım sakın ola kendini her türlü olumsuzluk karşısında üzme ne olursa olsun ümidini yitirme durmak yok yola devam :D Kadınlar güçlüdür her türlü zorluğun üstesinden gelir bu durum çok zor sabırlı davranarak kazanıcaz..Sabır acıdır ama meyvesi tadlıdır canım:)

Yorumun icon tesekkurler citOs.simp doktordan gel dim iki yumos olusmus.kasiklarim sits biraz agriyor dokununca.dun gee jeli denim.kullanimi kolaymis,AMA dort mg cook geldihaklisin daha az kullanmak lazim.carsambaya tekrar bakicaz yumoslara benumb doktorum eltim ayni zamanda sagolsun nazima oynuyor.car samba catlatma ignesi olacak hayirlisiii.bebop isteyen herkes icin dua ediyorum.guzzle haberlerinizi bekliyorum.

Rica ederim canım paylaşarak stresimizi hafifletiyoruz destek oluyoruzbiribirimize :) ohh Maşallah iki yumurtana sevindim ağrı yapar canım yumurtalar olsunda ağrısına katlanırız:D çarşamba günü iğneni olduktan sonra dikkat et canım ve ananas ye ananas bebeğin tutunmasıa yardımcı oluyomuş.(Ayrıca folikplus kullanıyorsun dimi sakın o destek hapını kullanmayı ihmal etme)Doktorunun eltin olmasına da ayrıca sevindim istediğin her şeyi rahatlıkla sorabilirsin:)İnşallah hayırlı haberlerini alırız canım duam hepimiz için Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın :kiss:

Geri