Hamile Kalmayı Sağlayan Bazı Bitkiler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi  yumurtalıkları ne çalıştırır yumurtalıkları çalıştıran bitkiler çalıştıran besinler yiyecekler kadın yumurtalıklarını bitkiler KARANFİL: Hamile kalmayı kolaylaştırır. Her gün yemeklerden sonra alınan bir karanfil hem ağzınızın hoş kokmasına hem de hormonlarınızın çalışmasına yarar. hamilelikte rahimi kuvvetlendirir. Normal doğum yapacak olanlar, doğuma bir ay kala her gün bir çay bardağı sıcak suya 1 karanfili 5 dakika demleyip içerlerse doğumları daha kolay olur.

  SAFRAN: Yumurtalıkları geliştirmede etkilidir. Hamile kalmayı kolaylaştırır. Ayrıca sinirleri kuvvetlendirir. Yemek yeneceği zaman üstüne serpilir. (0. 5 mg)

  ŞERBETÇİOTU: Bol kadınlık hormonu ihtiva eder. Bir litre suya 30 gr atılarak 10 dakika demlendirilir. Günde 3-4 bardak içilir. Ayrıca iyi uyku verir.

  TARÇIN: Hormonları çalıştırır. cinsel isteği artırır. Beyaz akıntıyı giderir. Vücudun dayanıklılığını artırır. Bir bardak suya yarım kahve kaşığı katılıp içilebilir.

  NANE: Hamile kalmayı sağlar. Taze olarak salatalara eklenerek yenebilir. Bir litre suya 10 gr konarak demlenir, bu karışım su yerine içilebilir. Sancılı regl dönemlerinde nane çayı rahatlatıcıdır.
  BİBERİYE: Tüm hormon ve salgı bezlerinin dengeli çalışmasını sağlar. Kansızlık ve zafiyeti giderir. Özellikle hanımlarda beyaz akıntıyı keser.

  ZAHTER: Cinsel gücü artırır. Zihin yorgunluğunu giderir. Ruhen ve bedenen canlılık verir. Kekik gibi kullanılır. Toz halinde yemeklerin üzerine serpilir.

  PAPATYA: Düzenli adet görmeyi sağlar. Hormon düzenleyicisidir. Günde iki- üç bardak içilir. Bir bardak suya 5 adet papatya ufalanıp 10-15 dakika demlenir.

  REZERYAN: Hormon düzenleyicisidir. Hamile kalmaya yardımcı olur. Et, fasulye, lahana gibi yiyeceklerin üzerine bir kahve kaşığı konur.

  ADAÇAYI: Hormon eksikliğini giderip hamile kalmayı sağlar. Bir bardak sıcak suya üç yaprak adaçayı beş dakika demlendirilip içilir. Kalbe de iyi gelir. Sıkça içildiğinde tüm bedeni güçlendirir. Dölyatağı hastalığı olan hanımların arasıra adaçayı oturma banyosu yapmaları iyi olur. Oturma banyosu için; iki avuç dolusu yaprak adaçayı soğuk suda gece boyunca bekletilir. Ertesi gün kaynama noktasına kadar ısıtılıp banyo suyuna eklenir. Banyo suyu böbreklerin üstüne kadar çıkmalıdır.

  BİRA MAYASI: Bütün salgı bezlerini uyumlu olarak çalıştırır.

  HARDAL : Bütün hormonları çalıştırır. sinirleri kuvvetlendirir.

  KİMYON :Sinir sistemini kuvvetlendirir adetin normal ve ağrısız olmasını sağlar.

  YULAF EZMESİ : Hormonları düzenler. vücudun direncini artırır. sabahleyin kahvaltıda yendiğinde gün boyu tok tutar. Akşamları salep gibi içilip yatılabilir.

  VANİLYA : Cinsel gücün artmasına neden olur. Vücudu ve sinirleri güçlendirir. Depresyona iyi gelir.

  ÇAM FISTIĞI : Hamile kalmayı sağlar. Portakal elma, armut gibi meyva veya bir sebze üzerine yenmelidir. Yoksa peklik yapabilir. Tek başına yenmemelidir.

  SUSAM : Tahin olarak yenmelidir. Tüm organların düzenli çalışmasını sağlar.

  AYÇEKİRDEĞİ : Bol ”e” vitamini ve ”protein” ihtiva eder. Cinsel arzuyu artırır. Ayçiçek yağında da ”e” vitamini vardır. Bütün yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir.

  ÇÖREKOTU : Tüm salgı bezlerini çalıştırır. Çorba, ekmek, pide ve kurabiye üzerinde ekilerek yenir. Günde bir tutam yeterlidir.

  DEFNE : Böbrek üstü bezlerinin düzenli çalışmasını sağlar. Her türlü et ve balık yemeğinde kullanılabilinir.

  KARABİBER : Tüm vücudu uyarır. Kadında ve erkekte cinsel arzuyu artırır. Kansızlığı giderir. Bol idrar söktürür. Sinirleri kuvvetlendirir.

  ACI KIRMIZI BİBER : Tüm salgı bezlerini çalıştırır. Vücuttan su boşaltır. Kadınlarda ve erkeklerde cinsel isteği artırır.

  KİŞNİŞ : Kadınlarda adetin normal ve ağrısız olmasını sağlar. Tüm hormonları çalıştırır. Bebekli annelerin sütünün artmasını sağlar.

  ZENCEFİL : Tüm vücudu uyararak bedenen ve ruhen güç kazandırır. Kadın ve erkekte cinsel isteği artırır.

  KEKEİK : Kadınlarda regl zamanında ağrısız krampsız geçmesine yardım eder. kadın ve erkekte cinsel arzuyu artırır. bol idrar söktürür. kekikle karıştırılmış bal yenmesi organizmayı güçlendirir ve dengeye kavuşturur.

  FESLEĞEN : Kadınlarda adetin düzenli ve ağrısız olmasını sağlar. Hamile kadınların doğumunu kolaylaştırır.

  ÖKSEOTU : Hormon dengesini düzenler, kan basıncını dengeler, menapoz dönemindeki sıkıntıları da rahat atlatmaya yardımcı olur. Taze bitki özsuyu çok değerlidir. ökseotu güzelce yıkanarak nemli durumda mikserde sıkılmalıdır. Bu özsudan 25 damla biraz suyun içinde kahvaltıdan yarım saat önce ve yatmadan alınmalıdır.

  CİVAN PERÇEMİ : Adet kanamaları düzensizliklerinde çayının içilmesi iyi gelir, yumurtalık iltihaplanmalarında oturma banyoları alınır. Dölyatağı kaymasında, miyomların giderilmesinde de oturma banyoları başarı ile kullanılır.

  ARSLAN PENÇESİ : Adetgörme düzensizlikleri, rahim akıntısı, rahim şikayetleri, menapoz çağında etkilidir. Düşük yapmaya yatkın kadınlarda bebeğin rahimdeki durumunu güçlendirir.

  SARIBALLIBABA : Dölyatağı gevşekliklerinde dölyatağı kasları yorgunluklarında yararlıdır. 3 aydan itibaren içilmelidir. Rahim ve adet düzensizliklerinde günde iki fincan çayı yeterlidir. Sinirsel uykusuzluklarda ve tüm kadın hastalıklarında başarı ile kullanılır.

  ÇOBANÇANTASI : Dölyatağı kanamalarında etkilidir
  KULLANIM ÖLÇÜLERİ

  REZENE : Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı konarak çay gibi günde 2-3 bardak içilir.

  SALEP: Bir litre suya 5 gr konulur. Sıcak suya tarçın ekilerek etkisi artırılır.

  Tarçın : Bir bardak suya yarım kahve kaşığı konur vr şeker katılarak içilir. Günde üç bardak içilebilir.

  TARHUN OTU : Taze olarak salata içindede kullanılır. Bir bardak suya172 çay kaşığı demlenip günde 2-3 bardak içilir.

  ŞERBETÇİOTU: Bir litre kaynarsuya30 gr konur10 dakika demlenip günde 3-4 bardak içilir.

  ADAÇAYI : Bir bardak kaynar suya 2 yaprak koyup 10 dakika demlenir yemeklerden önce birer bardak içilir.

  ANASON: Bir bardak kaynar suya bir kahve kaşığı karıştırılır. 10 dakika sonra şeker konup içilir. Günde i2-3 bardak yeterlidir. Regl olunca ve hamile iken içilmemelidir.

  DEREOTU : Bir bardak sıcak suya bir kahve kaşığı koyup 10 dakika bekleyip süzülür. Günde 2-3 bardak yeterlidir.

  PAPATYA : Bir bardak sıcak suya 5 adet papatya ufalanıp koyulur 5-10 dakika demlenip içilir. Günde iki bardak yeterlidir.

  FESLEĞEN : Bir bardaksuya bir kahve kaşığı konup 10 dakika demleyip süzülür. Günde 2-3 bardak yeterlidir.

  KARANFİL : Bir çay bardağı sıcak suya bir diş karanfil toz halinde dövülüp konur. Şeker koyup içilir.

  KEKİK : Bir çay bardağı kaynar suya yarım kahve kaşiği kekik konur beş dakika sonra süzülüp içilir. Günde 2-3 bardak yeterlidir.

  KİMYON : Bir çay bardağı suya yarım kahve kaşığı toz kimyon karıştırılıp içilir. Yemek üzerine içilmesi gerekir.

  KİŞNİŞ : Yarım kahve kaşığı toz kişnişbir bardak suya karıştırılır. Yemek üzerine içilmesi gerekir.

  BİBERİYE( kuşdili) : bir litre sıcak suya bir tatlı kaşığı toz biberiye konur. Gün boyu su yerine içilir.

  LAVANTİN : Yarım litre kaynar suya bir kahve kaşığı,bir ltre suya da 5 gr kadar konuron dakika demlenip içilir. İki yemek arasında içilmesi gerekir devamlı içilmemelidir. Kusma yapar. Reglin zamanında ve ağrısız olmasını sağlar.

  NANE : Bir litre suya 10 gr konup demlenir ve süzülür. Su yerine içilir.

  MERCANKÖŞK : Bir bardak suya bir kahve kaşığı konur 10 dakika demlenir ve içilir günde 2-3 bardak yeterlidir


   
 2. CaRiZmA

  CaRiZmA Vip Melek  Cevap: Hamile Kalmayı Sağlayan Bazı Bitkiler
  Bunlari bi kacini tüketiyorum ben :D
  sagol bilgiler icin
   
Hamile Kalmayı Sağlayan Bazı Bitkiler konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Yaş ilerledikçe hamile kalmayı güçleştiren nedenler;

  40 yaşında hamile kalmak 45 yaşında hamilelik 40 hamilelik menopoz döneminde hamile kalınır mı yaşından sonra kalmak Yumurtalıkların yaşlanması Kız çocuklar doğduklarında yumurtalıklarında yaklaşık 400.000 adet yumurta bulunur. Doğumdan sonra yumurta üretimi olmaz ve kadının yaşı ilerledikçe yumurtalar da geriye dönüşsüz olarak azalır ve de yaşlanır. . Döllenme oranında azalma yaş...
 2. Hamile kalmayı kolaylaştıran bilgiler

  hamile kalmayı kolaylaştıran yöntemler gebe kalmayı kolaylaştıran yöntemler hamileliği yumurtlamayı bitkiler hamileliği şeyler Adet döngüsü boyunca doğurganlık dönemlerinde rahim ağzından (serviks) gelen akıntının tipi ve miktarı, rahim ağzının biçimi ve kıvamı ile vücut sıcaklığında değişiklikler olur. 1-Rahim ağzından gelen akıntının tipi ve miktarı değişir. Vajinada (hazne) çok kıvamlı...
 3. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

  pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
 4. Hamile kalmayı hızlandıran bir yöntem !!!

  arı sütü ile hamile kalanlar polenle hamile kalanlar hurma poleni hurma poleninin faydaları arı dünyası ertuğrul Meleklerim anne olma özlemiyle yanıp tutuşan yüreklerinize bir parçacık umut ışığı olması için bu başlığı açıyorum.Canlarım bu yöntemi bilenler vardır belki ama ben yeni öğrendim ve bilmeyenlere faydalı olmak istedim.Arkadaşlar özellikle biz bayanların yaşı ilerledikçe yumurta...
 5. Hamile Kalmayı Kolaylaştıran Bitkiler!!!

  hamile kalmayı kolaylaştıran bitkiler hamile kalmayı kolaylaştıran besinler hamileliği bitkiler gebe yiyecekler Karanfil: Hamile Kalmayı Kolaylaştırır. Her Gün Yemeklerden Sonra Alınan Bir Karanfil Hem Ağzınızın Hoş Kokmasına Hem De Hormonlarınızın çalışmasına Yarar. Hamilelikte Rahimi Kuvvetlendirir. Normal Doğum Yapacak Olanlar, Doğuma Bir Ay Kala Her Gün Bir çay Bardağı Sıcak Suya 1...
 6. stress hamile kalmayı zorlaştırıyor

  Nasıl hamile kalınır Hamile kalma yöntemleri selam kızlar, benimde herzaman desteklediğim bir konu bu stress kesinlikle herşeyin düşmanı olduğu gibi anne olmayıda engelliyor Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Bülent Uran, anne olmak istediği halde hamile kalamayan, yapılan tetkiklerde hiçbir fiziksel probleme rastlanmayan kadınlara, stresten uzaklaşmalarını tavsiye ediyor. Dr....
 7. Hamile kalmayı artıran öneriler

  bu konu;nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için neler yapılmalıdır hakkında bilgiler vermektedir İstemelerine rağmen gebelik elde edemeyen çiftlerden bazılarında altta yatan problem uygun zamanda ve yeterli sıklıkta ilişkinin olmaması, ya da uygulanan yanlış yöntemler gibi çok basit nedenler olabilir.Mutlu bir aile kurmak istediğinizde bazen işler planladığınız gibi yürümeyebiliyor. Bazıları...
 8. Hamile kalmayı engelleyen durumlar

  hamile kalmayı zorlaştıran durumlar,gebe kalmayı zorlaştıran durumlar,nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için ne yapmalı,gebe kalmak için ne yapmalı,hamile kalma hakkında bilgiler Hiperprolaktinemi (süt hormonu, prolaktin yüksekliği) Tiroid hormon bozuklukları Yumurtalık ve tüpler ile ilgili geçirilen ameliyatlar Endometriozis ve çikolata kisti Rahim içerisinde bulunan perde, büyük myom ve...
 9. Yumurta takibi hamile kalmayı kolaylaştırırmı?

  yumurta takibi nedir,yumurta takibi nasıl yapılır,yumurta takibiyle hamile kalanlar,yumurta takibi hakkında bilgiler Kadında yumurtalıkların iki önemli fonksiyonu vardır: 1. Düzenli olarak yumurtlamanın olması, 2. Östrodiol ve progesteron gibi üreme hormonlarının salgılanması. Bu iki önemli işlevini yerine getirmesi için yumurtalıklarda sürekli olarak folikül gelişimi ve olgunlaşması...
 10. Hamile kalmayı önleyen antisperm

  antisperm nedir,antisperm antikoru nedir,sper alerjisi nedir,antisperm antikora neden olan alerjiler hakkında bilgiler Hamile kalmayı önleyen antisperm antikora neden olan en yaygın iki alerjiden bahsedeceğiz. Hamile kalmayı engelleyen gıdalara aşırı duyarlılık ve anti-sperm antikor arasında önemli bir bağlantı olduğu artık iyi bilinmektedir. Araştırmalardan birden fazla alerjisi olan ve...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. yumurtalıkları çalıştıran bitkiler

  ,
 2. yumurtalıkların hızlı çalışması için ne yapılmalı

  ,
 3. Yumurtalıkları çalıştıran yiyecekler

  ,
 4. yumurtalıkların çalışması için ne yapmalı,
 5. yumurtaliklarin calismasi icin bitkiler,
 6. yumurtalıkları çalıştıran besinler,
 7. yumurtaliklari ne calistirir,
 8. yumurtalık çalıştıran bitkiler,
 9. yumurtaliklari ne hizli calistirir,
 10. yumurtalık çalışması için ne yapmalı