gebe
  1. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında papatya23 tarafından paylaşıldı.

karında iğne batması yumurtalıkta batma sol yumurtalıkta batma Kızlarrr benım yumurtlama dönemim bittikten 3 gün sonraa gögüslerim çok agırmayaa başladı adetime daha 2 hafta varken...belkıde erken adet olucamm dedımm...ama olmadım hala.ve gecenlerde sol kasıgımda ıgne batmasıı gıbıı bısey yasadımm ölee sıddetlıı degıldı..gecen gecedee sag tarafımdaa olmayaa basladıı...sbh kalktıgımdaa hala vardıı gun ıcınde gectıı...vee goguslerımdee gecmeyee basladıı cokk hafıff agrıı kaldıı..adetıme 4 gun var normalde benım goguslerım adetten 3 4 gun oncee hassaslasırdı ama sımdıı tamtersıı olduu..sıvılcelenme cok oldu bu ay ve ıkı kere mıde bulantısı bırınde mıdem kalktıı bırınde kustum ama mıde bulantısıda bıdaha olmadıı...ne düşüyonusuz fıkırlerınız nelerdır?hamılee olabılırmıyımmm???

2. papatya23

papatya23 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kimsee yokk muu kızlarr ..........................

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm
    ben yeni katıldım ya sen

4. Misafir Melek

bendee yenı sayılırım:))

5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba papatya, öncelikle herkesin hamilelik belirtileri farklı olabiliyor.
    ama kasıklardaki iğne batması olayını ben de yaşamıştım, iğne batmasından çok anlık bir bıçak saplanması gibiydi. çok kısa sürmüştü.
    sana tavsiyem belirtilere lütfen takılma, son derece rahat ol. bazen hamilelik olmamasına rağmen belirtiler %100 hamile gibi hissettiriyor ki bunu birebir yaşadım.
    rabbim hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat verir inşallah.

6. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aa öylemi ben bu ay ilk aşılamamı oldum ama sonuç negatifdiallah izin ederse 2 ciyi düşünüyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

7. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha bu arada senin sorunun ne

8. Misafir Melek

tesk edıyorumm cokk sagol...bızımde ılk denememız dıyebılırım bu ay ıcın...dedıgın gıbı bıcak saplanıo gııbı oluoo bıde gece daha cok yasıyorum rabbım herkesın gonlunee gore versın hakkımızda hayırlısı olsun....

9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bene senin yasadiklarin hepsini yasim ama sonuc negativ...rabbim hakinda hayirlisini nasip ettsin

10. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz ben bu ay aşılama olmıştum ama bebişim tutmamış dr um bana 2 ay ara verlim dedi ben 2 ci aşılamayı yapar diye umdum ara verelim deyince şaşırdım sizce neden ara vermiştir bu arada polikistik over hastasıyım adetim düzene girdi yumurtamda oluyor anlamış değilim acaba 2 ay beklerimmi ?yada vakit kaybetmeden 2ci aşılamamıda yaptırımmi kararsız kaldımbilginize çok ihtiyacım var

Hamile kalmıs arkadaslar yardımcı olurmusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

Merhaba arkadaslar yardımcı olurmusunuz?

kızlarr sızee bı sorumm olcakk..ınsallah bılenınızz vardırr benımm goguslerım normaldee adetten bı kac gun once baslardıı...ama şu son 2 aydırr bı tuhaff olduu ıyıcee...gecen ayy cokk umıtlendımm cunkuu belırtılerr hamılelıkle aynıydıı ama sonu husrann oldu..yumurtlama donemım bıttıkten hemen sonra goguslerım agırmaya baslamıstı adete 15 gun kala. amaa adett oldumm gecen ay..bu aydaa gene ölee...
  2. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  3. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  4. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş