gebe
  1. Melek koşar

Melek koşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Melek koşar tarafından paylaşıldı.

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Buraya yazdığınız bilgilere bakarak KESİNLİKLE HAMİLELİK YOK diyebiliriz. Bu durumdan psikolojik olarak etkilenmişsiniz. Hamile değilsiniz.

3. Melek koşar

Melek koşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Peki testi adet gecikmesi olmadan yaptırmam sonucu etkiler mi?ya adet belirtim hiç yok çok tedirginim nette doktorlara soruyorum farklı şeyler sölüyorlar

4. Melek koşar

Melek koşar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kan testlerim negatif ama hala adet olmadım sizce neden endişeliyim.eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?

5. öykümmert

öykümmert Forum Okuru

Bence kesinlikle psikolojik.kafaya cok taktigin icin stresten gecikme olabilir.

Hamile Kalmış Olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman...
  2. Hamile olabilir miyim?

Hamile olabilir miyim?

Merhaba, esimle adetimden 1 gün sonra korunmasiz iliskiye girdik.Hemen ardindan sabahlari kahveringi akinti gelmeye basladi.Akintinin kokusu yok.Bel agrisida var hafif hafif.Tabi bunlar kuruntuda olabilir ama.Akinti beni düsündürüyor!!!Basina benzer bir olay gelip hamile kalan var mi?Cevaplar icin simdiden tesekkürler :)
  3. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce
  4. Kız arkadaşım zevk sıvısından hamile kalmış olabilir mi ?

Kız arkadaşım zevk sıvısından hamile kalmış olabilir mi ?

Merhaba benim kiz arkadasimla mastürbasyon tarzinda bi iliskimiz oldu hala bakire ama benim zevk sıvımdan vajinasina deydi bu yuzden 26 saat sonra ella tablet kullandi hala supheliyiz herhanhi bi kanaması yok tableti kullanali 3 gun oldu ama supheliyiz hamile olma ihtimali varmi
  5. Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Merhaba.Benım normalde 19 ekım de adet olmam lazımdı fakat normalde de 4-5gun mutlaka gecıkme yaşarım.Ama bu sefer şoyle bı sıkıntı var ki 22 ekımde eşimle bırlıkte olduk ve bu esnada geri çekilirken biraz içime gitmiş oldu.Hamile kalmış olabılırmıyım acaba? Spermler sonrasında aktı ama bunun engel olacagını zannetmesemde.

Sayfayı Paylaş