gebe
  1. Duffy

Duffy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile kalmış olabılırmıyım ?

Konu, 'Gebelik' kısmında Duffy tarafından paylaşıldı.

herkese merhaba. uzun zamandır takıp edıyorum sıteyı. daha once uye olmustum fakat bu ılk konum ve ılk mesajım. yerının doğru olduğundan da emin değilim, eğer yanlış yere açmışsam özür dilerim. 20 yaşında nişanlı bir kızım. 1 ay önce nişanlımla sürtünme ile beraber olduk. o zamanlar adet dönemim gelmişti. fakat hala adet görmedim. en son 23 martta adet görmüştüm. nerdeyse iki ay olacak. normalde de adet düzensizliğim vardı ama bu kez çok fazla uzadı ve hamıle olma korkusu yaşıyorum. hiç bir hamılelık belırtısı yok ama ben iki haftadır özellikle bu konu yüzünden çok streslıyım. midem bulanmıyor. göğüslerim de bir değişme yok. karnımda şişlik veya bir ağrı yok. idrara normal de de çok sık çıkıyordum şimdi de öyle. akıntı da aynı şekılde eskısı gıbı ekstra bır artış yok. kadın doğum uzmanına adet gecıkmesınden dolayı gıttım. hormon testı ıstedı. sonuçlara baktı iyi dedi. ulturasonla da baktı. yumurtalıkların normalden bıraz buyuk ama ıyı çalışmıyor dedı. bunun için bana adet söktürücü farlutal 5 mg verdi. gecen pazartesi gitmiştim doktora. bugun ilaç bitti ve ben hala adet görmedim. ultyurasonda bebek 6, 7 haftalıktan sonra fark edılıyor dıye bıraz endıselıyım. sız daha tecrubelısınızdır bu konularda. size de danısmak ıstedım. hamıle kalmış olabılırmıyım ? çok tesekur ederım.

hamile kalmış olabılırmıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı

46 yıl hamile kaldı. Ağrılarla doktora gitti. Ultrasondan sonra çıkan sonuç şaşırttı. 1955'te, Kazablanka'nın biraz dışındaki bir köyde yaşayan Zehra Ebu Talip adlı Fas`li kadın ilk çocuğuna hamile kalır. Doğuma 48 saat kala büyük bir acı içinde kıvranan Zehra hastaneye kaldırılır. Doktorlar, doğumun ancak sezeryanla gerçekleşebileceğini anne adayına bildirirler. Bu konuşmadan hemen sonra...
  2. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  3. hamile kala bilirmiyim

hamile kala bilirmiyim

:sobe:slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bi sorum olucak bilen veya aynı şeyi yaşayanlardan yardım bekliyorum siprail çıkattırdıktan ne kadar süre sonra hamile kala bılirim
  4. Erkek hamile kaldı.....

Erkek hamile kaldı.....

AMANEY ODA NESSİİİ KARISIYLA TARTIŞIP SÜREKLİ KAVGA EDEN ADAM '' SEN GİT ÇALIŞ BENDE SENİN GÖREVİNİ ÜSTLENİYORUM DEDİ'' VE KARISINA REST ÇEKTİ ÖNCE GİDİP BİR TON PARA VERİP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN ERKEK DOĞUMDAN SONRA LOHUSA SENDROMUNA GİRİP YİNE KARISINA KAFAYI TAKIP O KIZGINLIKLA TEKRAR ERKEK OLDU ....:abo: bir önceki konu...
  5. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş