gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hamile Kıyafetleri tüm hamişlere gelsin:)))

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

valla bu kıyafetlere öncelikle ben bayıldımmmm...ama yeter diyerek sıramı şu an bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarım bilge buket chatlak guldunyam ve tüm isteyenlere bırakıyorum kızlar inşallah en kısa zamanda bu elbiselerin içine sizlerde girersiniz ayyy bebişleriniz ne kadarda rahat eder o kıyafetlerin içindee :Dtabiki önce anne rahatlığı dimi anne rahat olursa bebekte rahat olur hadi bakalım kızlar bekliyoruz güzel haberlerinizi:)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mayıs 2009
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ecelinden tüm hamişlere gelsin:)))
    Ellerine sağlık Ecelin, çok hoş kıyafetler gerçekten... Dileklerin gerçek olsun diyorum bu arada :)

Bir sürü yeğenin olacak uyarmadı deme ama, eve gelince senin oğlanlarla yıkarız iyice ortalığı ona göre :)

İsteyen herkesin bu elbiseleri giyebilmesi dileğiyle diyor esenlikler diliyorum efendim :)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bunu çok beğendim bu arada :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Mayıs 2009
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

insanın hamile kalasımı geliryor neee:D:Dgerçektende çok sık kıyafetler emeğine sağlık canım;)

Hamile Kıyafetleri tüm hamişlere gelsin:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamişlere muhteşem yazlık kıyafetler

hamişlere muhteşem yazlık kıyafetler

kapalılar için yazlık kıyafetler hamile yazlık kıyafetler kapalılar için hamile kıyafetleri zaten kendime bişey bulamıyorum hele yaz günü özel birşey olsa ne giyeceğim derdine düşen anne adayları için yaz aksamlarına ,davetlere özel çok güzel kıyafetler araştırdım arkadaşlarım sizler için umarım anne adayı meleklerimizz beğenirr:)...
  2. 2011 hamiş kıyafetleri

2011 hamiş kıyafetleri

Hamişlerim çok beyniceksiniz (:
  3. Hamişler hamile ayakkabıları geldi :)

Hamişler hamile ayakkabıları geldi :)

hamile ayakkabıları hamile ayakkabı ayakkabı modelleri Hamiş Melekler Dünya güzelleri.Bu zorlu maratonda ayacıklarınız birazcık yorulabilir.Onlar için rahat olanı niye seçmeyesinizki.Buyrun size güzel sade aykkabılar.Hamiş olmayanlarda giyinebilir tabiki:)
  4. Hamiş Meleklerimiz İçin 2013 Hamile Kıyafetleri

Hamiş Meleklerimiz İçin 2013 Hamile Kıyafetleri

Bu konuda,2013 hamile kıayfetleri hakkında bilgi verilmektedir. Biz bayanlar her zaman olduğu gibi hamileykende çok şık olmak isteriz. İşte bu konumuz tam onlar için.İşte hamiş meleklerimiz için 2013 hamile giyim modası Çok şık hamile kıyafetlerini moda güncel bölümümüzden bulabilirsiniz.
  5. Tesettürlü hamile elbise modelleri tam size göre hamişler

Tesettürlü hamile elbise modelleri tam size göre hamişler

Ne güzel artık gebeliğin ilk belirtileri konularına ya da hamilemiyim gibi konularımıza bakmayı bıraktınız. Artık büyük uğraş dua ve çabalardan sonra hamile kaldınız. Şimdi artık 5. aydan sonra yavaş yavaş çıkan göbüşlerinizi göstermenin ve onları korumanın, gururla dolaşmanın vakti geldi arkadaşlarım. İslami usüllere göre yaşayan ve tesettür giymiş kadınlarımızı da bu konumuzda düşünerek...

Sayfayı Paylaş