gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

hamile kalma,hamile kalmak, Hamile anne adayları burada toplansın bakalım aramızda bu sene ne kadar hamile var ve gebeliğinizin şuan kaçıncı ayın dasınız doğuma ne kadar var burada konuşalım hemde tüm hamiş melekleri bu konuda görelim tanıma fırsatı bulalım aramızda yeni hamile kalmış meleklerde vardır belki tecrübelerinizi onlara da anlatın hadi tüm melekler sizleri bekliyorum NEREDE SİNİZ?

Hamilelikle ilgili duygularınızı yaşadıklarınızı,kaçıncı gebeliğiniz olduğunu ve neler hissettiğinizi bizimle paylaşır mısınız?Buna ihtiyacı olan o kadar çok arkadaşımız var ki onlara da bir yol gösterin..

2. Birsel Asu

Birsel Asu Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Bende burdayıım mide bulantısı ve sevinç başka hiçbişey hissetmiyorm :)

3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Bende varim 34+1 haftalik hamileyim dogumuma az kaldi korku ve heyecan karisik :)

Hamile Melekler Buraya Kimler Hamile Görelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

Kızlar kimler hamile kimler hamile olmaya hazırlanıyor..Anne adayları buraya:)

hani nerdeymiş cici anne adayları bakayım..:bebem:bebeğiniz kızmı yoksa erkekmi..olcak..bu sene bana sanki kız bebek senesi gibi geliyor kime sorsam kızım olcak diyor...sizde durum nasıl..
  2. Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

Tüp Bebek Yöntemiyle Hamile Kalan Melekler Buraya..

tüp bebek yaptıranlar,tüp bebek yumurta toplama, Arkadaşlar aranızda ben tüp bebek yöntemiyle gebe kaldım diyenler varmı..Sorununuz neydi ve neden sizlere tüp bebek uygulandı ve hangi aşamalardan geçtiniz neler yaşadınız ve ilk denemenizde olumlu sonuç verdimi?bizimle paylaşırmısınız... Tüp bebek uygulamasını kısaca özetlemek gerekirse, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin vücut dışı...
  3. Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

Hamileyim Ama Sigaradan Vazgeçemiyorum Diyen Melekler Buraya..

gebelikte sigara,gebelikte sigara içimi, Hamilesiniz ama sigaradan da vazgeçemiyorsunuz dimi zararlı olduğunu bildiğiniz halde size bırakamam gibi geliyor.Gebelik döneminde sigara kullanımına kimi doktorlar şiddetle karşı çıkarken kimiside günde 3 taneye kadar izin verebiliyor. Sigara içme alışkanlığı olan anne adaylarında çeşitli normal dışı durumlar meydana gelmekte ve bu risklerde...
  4. Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

Hamile Melekler Buraya Doğumun Başlama Belirtileri Burada...

doğum belirtileri,doğum belirtileri suyun gelmesi, Doğumu az kalan melekler artık yavaş yavaş doğum telaşınız başlamıştır.Doğumun başlama belirtilerini sizler biliyor musunuz bir sefer doğum yapmış hemen herkes belirtileri tahmin edebilir ama ilk defa doğum yapacak ve nasıl bir şey olduğunu bilmeyen pek çok anne adayı vardır aramızda şimdi cici anne adayları için doğumun başlama...
  5. Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

Hamileyken Tekrar Hamile Kalınır mı Diye Merak Eden Melekler Buraya

hamileyken hamile kalmak,hamileyken hamile kalınır mı, Arkadaşlar bazen gebeyken çok merak edenler olabilir hamileyken tekrar hamile kalınabilinir mi diye işte bunun cevabı burada ben bir defasında böyle bir durumu haberlerde dinlemiştim şimdi sizlere o haberden bir alıntı yapacağım ve sonrasında konumuza döneceğim aslında çok az rastlanan bir durum ama bazen bu tip olaylar olabiliyor işte...

Sayfayı Paylaş