gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Melekler Geceleri Uyku Problemleri Yaşayanlar Burayaa

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelikte uyku,gebelikte uykusuzluk,
    Melekler hamilelikte uyku sorunları uyuyamama gibi sorunlar yaşıyor musunuz?Ben bir kaç yerden öle duymuştum gebelikte özellikle de son aylara yaklaşıldığında anne adayları uyumakta zorluk çekiyorlarmış rahat uyuyamıyorlarmış sizlerde böle problemler yaşıyor musunuz bizimle paylaşır mısınız?

Ben hatta şöyle ilginç bir şey duymuştum hamiş annenin biri diyor ki ben geceleri uyumakta zorluk çekiyorum eşimde beni kucağına yatırıp arkamdan sallıyor ancak öle uyuyabiliyorum demişti:) sizleri de yoksa böle eşiniz ninnilerle mi uyutuyor..yada sizler böle durumlarda neler yapıyorsunuz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mayıs 2012
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir gün Allah izin verirse ondan hamile kalmayı hak eden bir erkek bulduğumda ve onunla evlendiğimde ve bir gün hamile kaldığımda anlarım bunu, o yüzden bu konu beni aşar :D:D:D:D

hatiss bunu beğendi.
Hamile Melekler Geceleri Uyku Problemleri Yaşayanlar Burayaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa

elazığın melekleri(gakkoşlar)burayaa

elazığla ilgili güzel sözler elazığla ilgili sözler videolar komik videolar elazığın resimleri selam melekler ben elazığlıyım elazığın sivrice ilçesinden... aranızda elazığlı melekler varsa buraya beklerim duygu ve düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim...
  2. Hamilelikte uyku problemleri

Hamilelikte uyku problemleri

hamilelikte uykusuzluk Minik meleğimiz artık bizimle peki biz ona uyum sağlarken neler yaşayacağız?Öncelikle hamilelikle başlayan sıkıntılara bir de uyku problemi eklenirse iyice yorgun düşeceğimiz kesindir.Peki bu uyku sorunlarını engellemek mümkün mü?Bebeğimizin sağlıklı gelişimi için düzenli uyku şart ama nasıl uyuyacağım diyorsanız size birkaç öneri. :) Uykusuzluk Hamileliğin başında...
  3. Bel Ve Sırt Ağrısı Çeken Hamile Melekler Burayaaa

Bel Ve Sırt Ağrısı Çeken Hamile Melekler Burayaaa

gebelikte bel ağrısı,gebelikte bel ve sırt ağrısı, Kimler gebe ve kimler şuan bel ve sırt ağrısı çekiyor meleklerim?Gebelik güzel olduğu kadar bir o kadarda bizi ve bedenimizi zorlayıcı olsa gerek ama napalım güzel bebişlerimiz için katlanmak zorundayız..Peki neden bu ağrıları yaşarız biz bunu öğrenelim.. Hamilelik sırasında en çok belirtilen şikayetlerdendir bel ağrısı ve sırt...
  4. Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

Geceleri Uyku Sorunu Olupta Hamile Yastığı Kullanan Gebe Melekler Buraya

hamile yastığı,hamile yastıkları, Hamiş melekler geceleri uyku düzeniniz nasıl Rahat uyku uyuyabiliyor musunuz? Uykusuzluk sorunu sizlerde de var mı yani? Hamile bayanlar için artık hamile yastıkları üretilmiş ve pek çok kişi kullanmaya başlamış peki sizler ne yaptınız bu yastıklardan sizlerde de var mı varsa yorumlarınızı alabilir miyim nasıl memnun musunuz.. Hamilelikte uyku düzeni hem...
  5. Hamileyim uyuyamıyorum nedeni nedir?

Hamileyim uyuyamıyorum nedeni nedir?

Gebeliğin ilk aylarında sıklıkla uykuya yatkınlık olur ve anne adayı uyku sorunu yaşamaz. Fakat ilerleyen aylarda ve özellikle son aylarda çeşitli nedenlerden dolayı rahat ve yeterli uyuyamama problemleri olur. Nedenleri: - Gece sık sık idrara çıkma - Karnın aşırı büyümesi nedeniyle yatakta rahat pozisyonda yatamamak - Gece bacaklara kramp girmesi - Bacaklarda belde ve sırtta olan ağrılar -...

Sayfayı Paylaş