gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hamile meleklerr gece de rahat artık

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

özellikle yaz günlerinde oldugu gibi gecelerinde de bunalıyoruz biz tek basımıza bunalıyoruz peki hamile anne adayları iki canlı nasıl rahat etsinlerr :) yani bu konu dikkate alınmalı diye düşünerek anne adayları ve bebişleri için gecelik ve pijama takımlarını sunuyorm arkadaslar buyrun ................ [​IMG]

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bundan bidene alam elmalımmmm :kiss:bana alsana bundannnnnnn

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    cok sekerler yaa :)

tskler paylasim icin :)

hamile meleklerr gece de rahat artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim ve rahat bir gece için hangi yatış biçimini uygulamalıyım

hamileyim ve rahat bir gece için hangi yatış biçimini uygulamalıyım

GEBELİKTE YATIŞ BİÇİMİ Alışık olduğunuz yatış biçiminizden gebelik sırasında vazgeçmeniz, altı yaşındayken oyuncak ayınızdan vazgeçmek kadar zordur. Bu nedenle bir süre uykunuzdan olursunuz, fakat bu durum yalnızca yeni yatış biçimine alışıncaya kadar sürer....
  2. Rahat ve Şık Hamile Kıyafetleri

Rahat ve Şık Hamile Kıyafetleri

şık hamile elbiseleri Hamile olduğunuz öğrendiğinizde hayatınızda belki ilk defa içinizde huzur ve tedirginliği birarada yaşarsınız. ilk 3ay gebeliğin zor dönemidir ama sonra günlerinizi ne giyeceğinizi düşünerek geçirirsiniz. Hamile pantolonu hamile eteği hamile tulumu hamile mayosu derken bir bakmışsınız ki koca bir gardırop hamile koleksiyonunuz olmuş . Gebe olmak bir anda size yepyeni bir...
  3. Meleklerrimize rahat bi uyku için 20 tavsiye..!!

Meleklerrimize rahat bi uyku için 20 tavsiye..!!

Meleklerimize rahat bi uyku için 20 tavsiye..!! Rahat bir uyku için Rahat bir uyku için yapılması gerekenler Rahat bir uyku için ne yapmalı Melekler hepimiz yatağımıza yatınca uykumuz bölünmeden rahat ve deliksiz bir uyku uyumak isteriz.(tabi sıpalar bırakırsa hahaha )Günlük işlerimizi yerine getirmek ve sağlığımız için günde en az 7 saat uyumamız gerekiyor. İşte meleklerimize kesintisiz...
  4. Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Mrh. Arkadaslar ben yeni üyeyim, evliyim bebegim olsun istiyorm bir senedir olmuyor doktora gittim prolaktin hormonum buyumus neyse ilac kullandim dustu. Bu ay yumurtlama döneminden sonra goguslerim acimaya basladi ve buyudu adetime 2 gun var hala aciyor, adetime 4 gun kala test yaptim negatif cikti birde hafif mide bulanti yasiyorm ama hemen geciyor sizce hamile olabilirmiyim. Yoksa gene...
  5. Hamileyim rahat uyuyamıyorum

Hamileyim rahat uyuyamıyorum

hamilelikte uykusuzluğun nedenleri,gebelikte uykusuzluğun sebepleri,hamilelikte rahat bir uyku için ne yapmalı,gebelikte rahat uyumak için yapılması gerekenler,gebelikte uyku hakkında bilgiler Gebeliğinizin en başından itibaren vücudunuzda oluşan değişiklikler neticesinde beyniniz size daha çok istirahat etmeniz gerektiği sinyalini göndermeye başlar. Kendinizi gün boyunca yorgun hisseder,...

Sayfayı Paylaş