gebe
?

hamile miyim?

1. hamilesin

oy sayısı 1
    50,0%
  2. değilsim

oy sayısı 1
    50,0%
  1. ttrr

ttrr Forum Okuru

Hamile miyim? 2016

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında ttrr tarafından paylaşıldı.

En son ilişki nisan ayında gerçeklesti. O günden bu yana adetlerimi hep gördüm. Ama hepsi bi garipti. Hic gec gelmedi. Bazısı erken geldi. Bolca adacayı icmistim. Hep adetlerim 8 gün sürerdi. 4 günde tak kesildi. Karnım şiş. Göbeksiz bi kızdım. Ama böyle karnım genisledi. Sürekli bi hareketlenme var. Kasık ağrısı var. Ayaklarım sisiyor. Göğüs ağrısı hic olmazdı ben de. O da var. Daha bugün yine test yaptım. Negatif. Ama tok karnına yaptım. Yarın ac karnına yapsam kesin sonucu alır mıyım? İlle adet gününe yakın mı olması gerek. 6-7 ay gecti üzerinden. Hadi gec yerlessin 5 ay? İhtimal veriyor musunuz? Allah hepinizden razı olsun simdiden

Hamile miyim? 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim ?

hamile miyim ?

merhaba ben 22 mart adet oldum ama bu ay adet olmadım.16 sında adetim gelmesi gerekiyor 19 gün geçti 7-8 gün arayla 2 sefer gebelik kan testi yaptırdım, 2 sefer evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı,adetimde düzensizlik hiç olmadı şimdiye kadar ama hamilelik belirtileri var bende,yaklaşık 3 hafta önce 2 gün akıntı şeklinde çok az kahve lekelenme olduŞimdi kasık sancısı, şeffaf akıntı iç...
  2. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  3. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş