gebe
  1. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamile miyim acqaba

Konu, 'Gebelik' kısmında okyanuz tarafından paylaşıldı.

kızlarsubt 4 de adet oldum martta adet olmam lazımdı olmadım bende doktora gittim doktor kan testi yaptı hamilr degilmişim ilaç verdi bunu kullan adetr olursun dedi kukkandım bitti daha yok sonra kendim test aldım yaptım bu ayın başında negatif cıktı ama dahala adet olmADIM BEKLİYORUM YOK VE KARNIM VE BELİM COK AGRIYOR HAMİLE MİYİM ACABA YARDIMCI OLUN BEBEGİMİZ OLSUN İSTİYORUMM ARTIKKKKKKKK

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen yardımcı olun bu tür seyleri yasamıs arkadaslarımmmmmmm

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
  5. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya evlenmeden ön ce yoktu düzenli idi ama evlendikten sonra ilk aylar düzenli idi sonra ilk 15 gün sora bir ay ama hep sonunda hasta olurdum ve su an 2,5 ay oldu dahala yok korkuyorumda

6. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorlar hiç yardımçı olmuyorlar ilaç veriyolar gönderiyolar

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kan testinde de hamile çıkmıyorsan bi özel hastaneye falan git canım belki başka bişi vardır.

8. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardımcı olun yaaa aranızda böyle birsey yasayan varmı

9. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum yaaa doktorlar birsey yo diyolar ama annemler falan dış gebelik olabilir diolar olabilir mi

10. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dış gebelik nasıl belli olur ki

11. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Şekerim ben böyle birşeyi geçen kasım ayında yaşadım.Kasım 10'da regli oldum.Aralık ayında regli olmadım.Taki ocak ayına kadar.Aralık sonunda doktora gittim.Tabi bu arada kan testi idrar testi yaptım.Hepsi negatifti.Sonra doktor ultrason ile muayene etti.Eğer hamile olsaydın kese gözükürdü dedi.Banada söktürücü verdi.Ben kullanmaya fırsat bulamadan ocak ayında regli oldum.Yani hamile değidlim.Bir hormon testi yaptır bence.Ama bizde çok bebek istediğimiz için psikolojik olarak etkilenmişiz.Ya psikolojiktir yada hormonsaldır.Ama doktor hamile değilsen diyorsa değilsindir.Vericeğim bilgi bu kadar.Umarım yardımcı olmuşumdur.

12. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    canım dış gebelik olsa gebelik testleri ilk etapta pozitif çıkar.Sonrada değer normal hamilelikteki gibi katlanmaz.Düşük çıkar.Ayrıca doktor sana ultrason ile baktıysa bence için rahat olsun.Orda kist dış gebelik normal gebelik herşeyi görürler.Bence hormonlarında sıkıntı var.Ama hala tedirginsen bir başka doktora da görün.Zaman kaybetme

13. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya karnın sisiyor orda bebek icin bi kese olusuyor ama bebek icinde olmuyor o kese aynı bebek varmıs gibi aydan aya büyüyo iste içinde kan birikiyor işte adet olman lazım kan orda birikiyor işte sonucu kürtj

14. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bakmadılar hiç birsey ile herkes aynı seyi diyo da bu kadar cok gecmesi mnormal birsey degil

15. okyanuz

okyanuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eevet sanırım cok istiyoruz ne yapmam gerelkm bilmiyorum

hamile miyim acqaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  2. hamile miyim

hamile miyim

Ya benim basim donuyo karnim agriyo göğüs lerim agriyo surekli idrarim var hamililik belirtisi olabilir mi :kiss:
  3. hamile miyim?

hamile miyim?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var 31 mayıs 2015 te adet oldum ve 5 haziran tarihinde adetim bitti.9 ve 10 haziran tarihinde eşimle korunmasız ilişki yaşadık sizce hamile olma ihtimalim nedir ve belirtiler ne zaman başlar ben 3 aylık evliyim ve bebek için ilk girişimimiz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünerek ilişkiye girdik, altimda yeni cikan bol pantolon vardi, bi anda aramiza bosaldi pantolon da ve iç camasirimda birşey yoktu ama citcitli atletim acikti eve gelince atlette kahverengi gibi hafif leke gördüm, döl rengi mi yoksa akinti mi diyemiycegim çünkü iç camasirda birşey yoktu, wcye girip ciktim kahverengi leke gelmiş, korkmuyoruz hamile miyimdir?
  5. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...

Sayfayı Paylaş