gebe
  1. m.sayın

m.sayın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile miyim anlamadım :(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında m.sayın tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.. ben 8 aylık evliyim ve 3 aydır korunmuyorum bebek istediğim için ancak ne yaptıysak olmadı bu ay da daha hastalığıma bi hafta vardı dayanamadım eczaneden test aldım yaptım ve sonuç negatif çıktı çok üzülüyorum:( midemde bulantıya benzer ağırlık çökmüş gibi bir his var göğüslerim de ağrıyo normalde hastalık zamanında da ağrırdı ama bu çok ağrılı değil yeni yeni başladı ağrımaya? acaba test doğru mudur?

2. d.16

d.16 Forum Okuru

Bizde esimle sizin gibi 3 aydir bebek istiyoruz benimde adetime 3 gun kaldı dayanamadim test yaptim beta hcg 1.2 cikti yani negatif ama kasiklarimda dolgunluk var sanki midem bulaniyo psikolojik sanirim ama halende umutluyum nedensiz

3. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım bi kere test için çok erken adetinin üzerinden en az 5 qün qeçsin test için...bu kadar erken test sonuç vermez...ayrıca daha çok yenisin bu kadar üzülme..3 ay neki kaç sene bekleyenler var biride bendim işte 3 sene sonra qebe kaldım...acele etme olur inşallah...hakkında hayırlısı olsun..Allah qönlüne qöre versin canım..

gülhayat akbaş ve mylife-17 bunu beğendi.
hamile miyim anlamadım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamadılar...

Anlamadılar...

Gökyüzünden yıldızları mı istedim Zenginlik para pul mu diledim Mutsuzluğumu hep gizledim Ben olmak istedim anlamadılar Sevilmeden sevmekmiş kaderim Gözyaşımı hep içime dökerim Vadem gelsin diye beklerim Kendimi unuttum anlamadılar Yüzüm gülse de içim kan ağlar Yüreğim bir nehir gibi çağlar Sessiz çığlıklıklarımı duymazki dağlar Ben bende değilim anlamadılar Beni bende...
  2. hamile miyim

hamile miyim

2 ocakta eşimle birlikte olduk dogum kontrol hapi kullaniyordum ama 3 gun kullanmadim iliskiden sonra 3. Gün hap kullandim fakat kan geldi ve midemin bulantisindan yemek yiyemedim sizce hamile miyim???? Acil cevapp
  3. hamile miyim

hamile miyim

merhabalar ben 13 ocakta eşimle ilişki yasadım ve eşim kaza kurşunu olmuş olabılır dedi 13 ocakta yumurtlama günümmüş ve gebeliğin en yuksek oldugu gunum ocagın 30un da adet olmam lazım ama ara ara sıkıntı basıyo tansıyonum 10 5 midem bi tuhaf hamile olabılır mıyım sızde cmt test yaptm negatif cıktı napmam lazım :((
  4. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?

Sayfayı Paylaş