gebe
  1. Anneadayı

Anneadayı Forum Okuru

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Anneadayı tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar, test yaptınız mı normal gebelik testi yaptınız mı ? Onun haricinde kan testi yaptırıp bize değerlerini yazar iseniz sizin hamile olup olmadığınızı yorumlayabiliriz. Ayrıca aşağıda yer alan konu başlığından da test sonucunuza göre hamileliğinize dair net bilgiler bulabilirsiniz.
    KANDAN BHCG DEĞERİNE GÖRE HAMİLEMİYİM ?

3. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Bence hamilesin ayni belirtiler Bendede vardi yorgunluk Karin agrisi... Ama tabiki Test yap insallah hamilesindir...

4. Nisa0810

Nisa0810 Forum Okuru

Iyi akşamlar arkadaşlar. Çok müşkül durundayim bundan 25 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile iliski yasadik boşalma olmadi ama zevk suyundan şüpheleniyoruz. Bu arada bakireyim regl günüm bir kac gun geçti bugun 2 ayri idrar testi aldim ikiside negatif lutfen bi yardımcı olun ..

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz.Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linke tıklayın.
    Sürtünerek birlikte oldum hamile kalırmıyım?

6. Melike Liva

Melike Liva Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Bakireysen Merak etme hamile kalmasin. Adetin gecikmeside olabilir sitres den dolayi gecikme olabilir. Ama Gene birdakine dikkat et....

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Lütfen yanlış bilgi vermeyelim. Bekaret gebe kalmaya engel değildir..

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  2. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  3. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  4. hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum adetime 3 gün var goguslerim 1 haftadir icinde taş varmış gibi sert vede sizliyor yururken bile.Kasiklarimda da batma oluyo belim ve bacaklarım agriyir lakin akintim yok bundan bi 5 6 gun once yumurtlamadan 6 gün sonra pembemsi bi akıntı peceteye geldi lakin devam etmedi bitti şimdi de kasklarda arar ara batmalar oluyor acaba hamile olabilir miyim...
  5. BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?

BEYZA ABLA SORUMA CEVAP VERİRMİSİN LÜTFEN ?

Ablacım kolay gelsin ben en son eylülün 5 de adt oldum 6 aylık evliyim çocuk istiyorum. Bulantım var başdönmem hamilemiyim? Birde ablacım eşimle ilişkiye girdikten sonra aşırı kaşıntı oluyor köpük oluyor nedeni nedir? cevap için şimdiden teşekkür ederim ablacım

Sayfayı Paylaş