gebe
  1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Hamile miyim kızlar sizceee ??

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Kizlar yardmm edinnn . 10 haziran gecesi adet oldum 14 unde bitti adetimm .15 in dede sözlüm le iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile sadece sürtünme oldu korkuyorum yine de. 24 unde yumurtlama olduğunu hissettim çünkü akinti geldi iki parmak arasında uzayan bi akıntı geldi şeffaf ti. 1 hafta var adetime . GöğüslerdeDe agrim oldu Sizce normal mi? Yoksaa hamile miyimm ?

2. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Hamile degilsindir çünkü vajinana girmesi gerek bekle bence adetini olursun

Ozge01 bunu beğendi.
  3. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    InşALLAH adet olurum canım adetten 1 gün sonra ilişkim oldu ama meni bulasti vajina ustune ama tam ustune geri cekilme esnasında meni akti bende hemen sildim benim aklimi karistran soru su : Göğüslerim hassalasti ve meme ucunda kabarmalar var küçük küçük. Adetime de 1 hafta var .s

4. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece üzerine menu geldiyse gerçekten bişey olmaz meni vajinanin içerisinde 72 saat canlı kalabiliyo onun dışında üzerine bi yerine bulaştığı anda ölüyolar

Ozge01 bunu beğendi.
  5. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim canım ya :-( umarm adet olurum mutlaka haber veririm sizlere .s bu arada midem de bulanti var sizce orucum diye mi yoksa psikolojik mi ?

6. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Özge ben sağlık okudum hamile misin değil misin tabiki sana %100 kesin bişey diyemem ama böyle kacamaklar yaptigimiz zaman psikolojik olarak hamilelik belirtileri gozlemleyebiliyoruz böyle anlatılmıştı bize :)

Ozge01 bunu beğendi.
  7. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ne güzel sağlık okumussun :) korkuyorum iste var ya adetimede 1 hafta var dayanamıyorum meraktan olecem umarm adett olurum

8. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Inşallah olursun canım

9. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim dua ett :) adetten 1 gün sonra girilen ilişkiler de gebe kalinmasi düşükmüs bi arkadas dedi siteden bende katılıyormm aslnda çünkü buna dair yazılar okumstm ama yine de korkuyor insan

10. Melekuslu

Melekuslu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Evet bende öyle biliyorum sanırsam adetten sonra ki 14. Günde hamilelik tutma durumu daha fazla inşallah olursun bana kalırsa da olucaksin ama böyle stres yaptığın içinde gecikebilir bunu da unutma hep stres

Ozge01 bunu beğendi.
  11. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısın ama aklımdan çıkmıyor ki bacım ne yapmam lazm bilmiyorum bi türlü aklmdan çıkmıyor

Hamile miyim kızlar sizceee ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli...
  2. Hamile miyim  kızlar yardım edebiliniz mi ?

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?
  3. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  4. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  5. acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

acaba hamile miyim.. bakarmısınız kızlar

normalde 22 günde adet olan birisiyim.. bugün adetim geçeli tam 7. gün adetim 1 gün geçince evde test yapmıştım negatif çıkmıştı. adetim 6 gün geçincede evde test yaptım yine negatif. 4 aydır bebek istiyoruz. normalde adet 1 gün bile geçse eczaneden aldığımz testlerle belli olur gebelik diyolar. eğer hamile olsaydım şimdiye kadar belli olur muydu..lütfen cevap..

Sayfayı Paylaş