gebe
  1. AYSUN SEVDE

AYSUN SEVDE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

Konu, 'Gebelik' kısmında AYSUN SEVDE tarafından paylaşıldı.

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?

2. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Belirtilerin benziyor ama test yapmadan bilinmez. Bu kadar gecikme idrar testiyle bile çok güvenilir sonuç verir. Acabalarla dolaşacağına test yapıver. Normalde de gecikme yaşamayan biriysen hamilesindir. Ağzında tat bozukluğu da var mı?

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız...
  2. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  3. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  4. Hamile miyim kızlar sizceee ??

Hamile miyim kızlar sizceee ??

Kizlar yardmm edinnn . 10 haziran gecesi adet oldum 14 unde bitti adetimm .15 in dede sözlüm le iliskim oldu ama penis vajinama girmedi bile sadece sürtünme oldu korkuyorum yine de. 24 unde yumurtlama olduğunu hissettim çünkü akinti geldi iki parmak arasında uzayan bi akıntı geldi şeffaf ti. 1 hafta var adetime . GöğüslerdeDe agrim oldu Sizce normal mi? Yoksaa hamile miyimm ?
  5. Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Kızlar ben nişanlıyım. Bu yaz düğünüm olacak. Biz nişanlımla ilişkiye girdik. Galiba heyecan yaptık, elimize yüzümüze bulaştırdık. Nişanlım yanlışlıkla biraz içime boşaldı. Bu ay 25 inde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım. Çok stresliyim. Ne yapacağımı şaşırdım. 3 gün geçti. İlk kez ilişkiye girdiğim için adet düzenimde bozulma olmuş olabilir mi acaba. Eğer hamileysem mahvolurum. İlk...

Sayfayı Paylaş