gebe
  1. denizkızı42

denizkızı42 Forum Okuru

hamile miyim? kızlar yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında denizkızı42 tarafından paylaşıldı.

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....

hamile miyim? kızlar yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim hiç korunmadık.ama ovulasyon günlerini 3 ay tutturabildik.ama hala hamile deiğilim.02.07.10 da adet görrdüm 29 günde oluyorum bu aya kısmet diyorum artık inşallah Rabbim herkeze nasip eder.bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.hangi testleri istiyorlar birde hangi günde doktora gitmem doğru...
  2. Hamile miyim  kızlar yardım edebiliniz mi ?

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?
  3. yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

merhaba ben 5 aylık evliyim 3aydır bebiş istiyoruz ama olmadı bugün hasta olmam gerek ama olmadım inş hamileyimdi benim belirtilerim ilşkiye girdikten 1hafta sonra kasıklarımda ağrı vardı ani hareket ettigimde felan başım dönüyo yemek yemek istegim var ama yedigimde midem bulanıyo 2 yada 3gün önce karnım agrıdı hasta olacam dedim ama olmadıbelim agrıyodu 2 gün sürdü gögüslerim büyümüştü ama...
  4. hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri...
  5. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var

Sayfayı Paylaş