gebe
  1. küçükmelek123

küçükmelek123 Forum Okuru

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında küçükmelek123 tarafından paylaşıldı.

benimde adetime yaklaşık 1 hafta var mide bulantım olmaya başladı tuvalete çok gitmeyen bir insanım ama sık sık çıkmaya başladım.uyku hali oluyor.duygusallıkla bir alakası var mı bilmiyorum ama üzülmeye değmeyecek şeylere ağlıyorum.Test yaptım 3-4 gün önce negatif çıktı...Kan testi mi yaptırmam gerek ve göğüslerimin ucuna dokunduğumda biraz acıyor.Adet günüm yaklaştığında bunların hiçbiri olmaz.Sadece karnım biraz şişer...Şuan Gaz sorunumda var...

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Kan testi yaptır emin olursun canım

küçükmelek123 bunu beğendi.
  3. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    bütün bunlar strese bağlı olabilir mi çünkü bazı sorunlar yaşıyorum...

4. lomeroglu

lomeroglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    İdrar testi için erken bi dönemdesin canım. Kan testi ile 2 saatte sonucunu öğrenebilirsin. Tabii tüm bu saydıkların stresten de olabilir.

5. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    ilginiz için teşekkürler..

6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Stresten olur bazen karın gurultusunu bile hamileyim diye düşünür insan kendini dinlemekte ayrı her ağrıyı hamillik belirtisi diyemeyiz ama şimdilik testle öpğrenebilirsin

7. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    haklısınız olabilir yine de adetimin gününü bekliyorum muhtemelen stresten kaynaklıdır.Herşeyin hayırlısı...İyi bayramlar bu arada...

8. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar bugün 30'u normalde adetim 2 gün önce olur yani 27sinde olmam gerekirdi daha olmadım gebelik testi yapıcam tekrar şuan kesin sonuç verirmi...

9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi canım bakta bildir bize merak ettik

10. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18
    hamile değilim bu aralar gecikmeli olmaya başladı adetim...Şuan da belim çok ağrıyor...2 şubatta adet oldum yumurtlama dönemindeyim şuan ondan olabilir..Kısmet...İnsan düşününce psikolojik takıyor herşeyi...
    :ah:

a.özlem bunu beğendi.
  11. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    slm.. hayrılısı umarım bıran once gelır bekletmez senı bende de hıc tık yok ama bugun adet gunumdur ..karnım ve belım agrıyo sonra usume oluyorum soguktan olabılr dıye dusunuoym kesın hasta olcam gıbı hamılelık belırtılerımı yok yani...

hamile miyim?? kızlar yardım ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

kızlar merak ediyorum hamile miyim?yardım

hamile miyim? akıntım yok hamile olabilirmiyim merhaba arkadaşlar yeni üye oldum sayılır.21 ocak son adetimin ilk günüydü.ikinci çocuk istiyorum.eylülden buyana her ay bekliyorum.bu son adetimde benim bir rahatsızlığım var çocuğum olmuyor diye doktora gittim.şikayetlerimi ve isteğimi anlattım.kan tahlilleri,idar tahlili yaptırdı.sonuçlar normal çıktı.şubatın 10 da tekrar gel sinir alacağız...
  2. Hamile miyim  kızlar yardım edebiliniz mi ?

Hamile miyim kızlar yardım edebiliniz mi ?

20 yaşındayım 5 ay 18 günlük evliyim eşimle hiç korunmadık reglim 1 hafta gecikti belim ve kasıklarım ağrıyor karnımda bişeylerin kımıldadığını hissediyorum sık sık idrara çıkıyorum bi kaç gündür renk koyulaşması oldu bi kaç yermde baş ağrısı oluyor ara ara kendimi kötü hissediyorm ama hiç mide bulantısı olmadı acaba hamile miyim?
  3. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  4. GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?

GSS Borcumu ödemezsem ne olur kızlar yardım edebilir misiniz ?

Kızlar selamlar ben evli değilim ve e devlet şifresi alarak baktım 3 bin tl gibi gss borcum olmuş. Ben şimdi bu borcu ödemek zorunda mıyım ? Bir kaç yerde yapılandırma yaparak gss borcum için gelir testi vs yaptırmam gerektiği yazıyor. Tam olarak bilgi alabileceğim bir yer var mı yada bilgisi olan bana yazabilir mi lütfen ? :S
  5. koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ?

koyu kıvamlı akıntı nedenleri neden olur kızlar yardım edebilir misiniz banada ?

Slm ben bakireyim hiç ilişkimde olmadı 1 haftadır çamaşırımda sapsarı akıntı var.demin tuvalete gittim yumurta sarısı gibi lop bir akıntı düştü sağ kasığımda çok ağrıyor bilen varsa anlatabilirmi nedenini

Sayfayı Paylaş