gebe
  1. AylinAkar

AylinAkar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile miyim?yardımcı olun lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında AylinAkar tarafından paylaşıldı.

merhaba, melekler.daha çoook yeniyim burada. konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.benim sorum şöyle. biz yani kocamla daha bebek istemiyoruz çok yeni evliyiz. ben normalde 7 gün regl olurum. bu gün 6cı günüm ve biz seviştik. regl olduğum için ilişkide olmadık kocam mastrubasyon yaptı, boşaldı. sonra penisini silip sürtündü bana. hamile olma olasılığım var mı? bu arada dün geceden regl kan gelmiyor.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    491
    Ödül Puanları:
    63
    mümkün olmayacağını düşünüyorum hamilelik bukadar kolay olmaz heralde yinede Allahım bileceği iş...

hamile miyim?yardımcı olun lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  2. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  3. ACİLL hamile arkadaşlar yardımcı olun LÜTFEN

ACİLL hamile arkadaşlar yardımcı olun LÜTFEN

merhabalar ben 5.5 aylık hamileyim fakat bebeğim hiç durmuyor sürekli hareketli bu normal bişey mi birde sırtüstü yatamıyorum karnımda bildiğiniz bir tepe meydana geliyo sivrilik bu bebeğin rahatsız oldugunu mu gösterir acaba=(((
  4. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun
  5. Hamile miyim yardımcı olun

Hamile miyim yardımcı olun

İyi günler arkadaşlar ben geçen ay regl olduktan 5 6 gün sonra göğüslerim ağrımaya başladı ve hala ağrıyor dün akşam eşimle yürüyüşte de sol yanıma çok kötü sancı girdi kaç kez oturup kalktım reglime sekiz gün var sizce hamile miyim ?

Sayfayı Paylaş