gebe
  1. nur01

nur01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile miyim?

Konu, 'Kadınlar' kısmında nur01 tarafından paylaşıldı.

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli olacağını, üzerinden 15 dakika geçen testleri dikkate almamak gerektiğini söylüyor prospektus. Testi yaptiktan yalasik 1 saat 40 dakika sonra merak ettim ve çıkarıp baktım. Sonuç penceresinde belli belirsiz bi çizgi oluşmuş. Bu beni iyice strese soktu. Acaba dolaba kaldirirken mi cizgi oluştu yoksa zamanla mı bunu bilmiyorum. .açıkçası bütün bir gece uyuyamadım. Sanırım yaklaşık 3 4 gün içerisinde regl olmam gerekiyo. Ya olana kadar bekleyeceğim ya da kan testi yaptiracagim. Sizce ne yapmalıyım?

2. e.yılmaz

e.yılmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bence beklemelisin.9 aylik evliyim vee cok istiyorduk bebegimizin olmasini.daha onceden 17 gunlk bir gecikmem olmustu ve iltihap cikti.bugun iki adet test yaptim ve saniyeler icinde cift cizgiyi gordum:)

3. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ilk 5 dakka içinde çıkan sonuç genelde doğru oluyor.yerleşme kanaması denen kanamada 1 2 damla kandan ibaret öle saatlerce gelen bişey değil ama için rahat etmiyorsa bi kan yaptır belli olur.

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kesin sonuç için adeti beklemek gerekior ama daynamam okdardersen kan testi yaptır derim en yii kesin sonuç

5. nurhayatgov

nurhayatgov Forum Okuru

allah gönlüne göre versin arkadaşım.

6. Zekiye Polat

Zekiye Polat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 6 haftalık hamilelik idrar testinde çıkar mı ya? 6 haftalık olduğunu düşündüğüm bir zaman test yaptım erken gebelik testi almıştım hassas olsun diye Sonuc ilk beş dakikada belli olur yazıyordu ilk damlattigim an cok silik bi cizgi cıktı ya da ben öyle hayal ettim ama hemen sonrasında koskocaman bir tek cizgiydi koskocaman ve kopkoyu
    Biz esimle yeni evliyiz yasim cok genc bebek de dusunmuyoruz Bi bosalma olmadi iliski sirasinda icime ama icimiz rahat etmedi Eger bebek varsa 8 haftalik olmus olacak
    Test yapsam cikar mi 8 haftalik bebek? Kasiklarimda agri alt karinda gaz bas donmesi mide bulantisi bas agrisi ve carpinti var... bu suphelendiriyor biraz 8 haftalik bebek cikar degil mi ya idrar testinde?

Hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile miyim ?

hamile miyim ?

merhaba ben 22 mart adet oldum ama bu ay adet olmadım.16 sında adetim gelmesi gerekiyor 19 gün geçti 7-8 gün arayla 2 sefer gebelik kan testi yaptırdım, 2 sefer evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı,adetimde düzensizlik hiç olmadı şimdiye kadar ama hamilelik belirtileri var bende,yaklaşık 3 hafta önce 2 gün akıntı şeklinde çok az kahve lekelenme olduŞimdi kasık sancısı, şeffaf akıntı iç...
  2. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  3. Hamile miyim

Hamile miyim

Merhaba herkese, nişanlımla ilişkiye girdik iki gün sonra çok fazla kasık ve bel ağrısı başladı korunmamıştık. bu kadar erken belirtiler başlayabilir mi lütfen bilen biri bana yardımcı olsun. psikolojik mi diye düşünüyorum iki gün sonra böyle bir belirti olamaz değil mi?
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş