gebe
?

hamile miyim

1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  3. şüpheli

oy sayısı 0
    0,0%
  4. doktor lazım

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. rukiye 46

rukiye 46 Forum Okuru

hamile miyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında rukiye 46 tarafından paylaşıldı.

Mrb ben rukiye 22 yaşındayım ve ilk hamileligimi olacagim bilmiyorum sizden yardım istiyorum 24 mayıs adet olmam lazımdi olmadım 26 mayıs test yaptım silik net değildi çizgiler ilk çizginin rengi bile çok açıktı ikinci çizgi belli belirsiz vardı bekledim dün yine test yaptım yine aynı olay gerçekleşti çok uzuluyorum ne yapmam lazım sizce hamile miyim?

2. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63
    bence en iyisi kan testi git doktora ve hamilelik için kan testi yaptırmak istediğini söyle

hamile miyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  2. hamile miyim

hamile miyim

Ya benim basim donuyo karnim agriyo göğüs lerim agriyo surekli idrarim var hamililik belirtisi olabilir mi :kiss:
  3. hamile miyim?

hamile miyim?

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var 31 mayıs 2015 te adet oldum ve 5 haziran tarihinde adetim bitti.9 ve 10 haziran tarihinde eşimle korunmasız ilişki yaşadık sizce hamile olma ihtimalim nedir ve belirtiler ne zaman başlar ben 3 aylık evliyim ve bebek için ilk girişimimiz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünerek ilişkiye girdik, altimda yeni cikan bol pantolon vardi, bi anda aramiza bosaldi pantolon da ve iç camasirimda birşey yoktu ama citcitli atletim acikti eve gelince atlette kahverengi gibi hafif leke gördüm, döl rengi mi yoksa akinti mi diyemiycegim çünkü iç camasirda birşey yoktu, wcye girip ciktim kahverengi leke gelmiş, korkmuyoruz hamile miyimdir?
  5. hamile miyim

hamile miyim

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım :hede: benim son adet tarihim 24 ekim. tam yumurtlama günlerimde eşimle ilişki yaşadık. ilişkiden 5 gün sonra beta hcg baktırdım 1.2 çıktı ,yani negatif :( şuan adetime 3 gün var. ama kasıklarımda ve belimde 1 haftadır sürekli ağrı oluyor, başka da belirti yok .adet öncesi hiç böyle belirtim olmaz normalde. adetim 5 gün kadar geciktiğinde tekrar kan...

Sayfayı Paylaş