gebe
  1. tina.ceren

tina.ceren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hamile Miyimdir?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında tina.ceren tarafından paylaşıldı.

Detaylı bir şekilde size anlatacağım Şimdi 2 Mayıs günü en son regl oldum 7-8 Mayıs tarihleri arasındada bitti. 19 Mayısta cinsel ilişkiye girdik ve koruma kullanıyorduk. Prezervatifin üst kısmı kalkıktı ve onu düzeltti aşşağı doğru tam gelicek şekilde yaptı. Sonra kocamın kasık bölgesinde beyaz renkte bir şey vardı ilk başta prezervatifi aşşağı kaydırdığı için olabiliceğini düşündük sonra benden gelen zevk suyuda olabiliceğini ekledik aklımıza. Halen daha regl olmadım Sistitim ve tuvalette az da olsa peçeteye kan geldi regl olduğumu düşündüm fakat devam etmedi kan.

Hamile Miyimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  4. adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

adete üç gün var belirtilerim çok hamile miyimdir

.benim sorunum adetime 2-3gun var busabah inanilmaz vucudumda kırgınlık ve halsizlik var(bel agrisi,bacaklarda agri ,kollarimda agri,omuzlarda sırtımda agri,kasiklarda agri,sol göğüste agri ,üşüme)sizce hamilemiyimYoksa baska bir hastalik belirtisimidir
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş