gebe
  1. ececıkkk

ececıkkk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

hamile miyimm ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında ececıkkk tarafından paylaşıldı.

ya adetıme 1 gun var ve ben dayanamayıp hamilelik testi yaptıranlardanım fakat ikinci çizgi acık renkte cıktı gebelık sansım nedir ?

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. ececıkkk

ececıkkk Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul edilir.Lakin plano testler hatalı sonuç verebiliyor .HCG testi yapmanızı öneriyorum

ececıkkk bunu beğendi.
  4. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    gözün aydın hamileliğe işarettir silik çizgi kanda net çıkar veya bikaç gün sonra sabah evde tekrarlarsan ikisinide koyu kırmızı görebilirsin hayırlı olsun şimdiden canım :D

ececıkkk bunu beğendi.
hamile miyimm ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  4. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi
  5. Hamile miyimmm?????

Hamile miyimmm?????

Sevgilimle surtunme yoluyla iliskiye girdik ondan zevk suyu akti ama benim vajinamin icine hic girmedi ustundeydi hamile olabilir miyim . 26 gun once regli olmustum cok stres yapiyorum korkuyorum

Sayfayı Paylaş