gebe
  1. kurre

kurre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında kurre tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum adetime 3 gün var goguslerim 1 haftadir icinde taş varmış gibi sert vede sizliyor yururken bile.Kasiklarimda da batma oluyo belim ve bacaklarım agriyir lakin akintim yok bundan bi 5 6 gun once yumurtlamadan 6 gün sonra pembemsi bi akıntı peceteye geldi lakin devam etmedi bitti şimdi de kasklarda arar ara batmalar oluyor acaba hamile olabilir miyim ki ?? Test yapmak istemiyorum hemen gecmesini bekliicem son adet tarihim kasım 2 34 günde bir oluyorum kafam karışık biraz :(

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merahaba Buna benzer tüm sorulara verdiğimiz yanıt şu.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi olmaz bu yanıltıcı sizleri boş yere umutlandırmak olur.Mensinizde gecikme olursa test yapar gebe olup olmadığınızı öğrenirsiniz.Sevgiler...

3. barina

barina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    son durumun ne canım..

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu...
  2. Hamile Olabilir miyim?

Hamile Olabilir miyim?

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında...
  3. lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman...
  4. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...
  5. Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Hamile miyim değilmiyim sorumu cevaplar mısınız lütfen !!!

Merhaba. Adetim 4 gün geçti. Halsizlik uyku isteği karın ağrısı kasıkta batmalar hissediyorum acaba gebelik var mıdır. 9 aylık evliyim 9 aydır çocuk istiyoruz

Sayfayı Paylaş