gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hamile Olabilir miyim?

Konu, 'Gebelik' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

doğum kontrol hapım bitti adet olmadım adet olduğum halde hamile olabilirmiyim adetim bitti tekrar başladı düzenli görüyorum hamile olabilirmiyim gördüğüm halde Merhaba meleklerim. Ben bu ayın başında ilk kez doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Her gün aldım ama gece almaya başlamıştım ve 4-5 kere gece ilacı almayı unutup ertesi sabah aldım.Bu ay içinde de sürekli grip olduğum için aslında doğru düzgün ilişkiye de girmedik.(3 ya da 4 kez :S )
    Doğum kontrol hapım dün bitti ve içimi bir korku kapladı. Hala adet olmadım aslında ilk kez kullandığım için ne zaman adet olunur onu da bilemiyorum.:S

Yaa Rabbimden gelene bişey diyemem tabi ki ama açıkçası bebek istemiyorum şu an. Çünkü önümde aşmam gereken bi çok engel var. Daha erken olduğu için test de yapamıyorum.

Sizce hem hap kullanıp hem de bu kadar az ilişkiyle hamile kalmış olabilir miyim. :S Offf kafam o kadar karışık ki umarım olmamıştır öyle bişey.

Bir de daha önce düşük yaptığım için ve baya kötü bi düşük yaşadığım için açıkçası hamilelik beni korkutuyor.

Bu konuda fikriniz varsa lütfen yazın meleklerim çünkü 2 gündür psikolojim alt üst oldu ne zormuş beklemek.Allah bekleyen herkese sabır versin...

Sevgilerimle...

2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ya aslında korunmayı bıraktıktan hemen sonra olmaz derler ama hani sen istemiyosun ya ya tutmuşsa istemeyenin olur derler allahın takdiri hakkında hayırlısı olsn

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım korunmayı bıraktıktan sonra değil ki korunurken.

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Allah hayırlısı ise versin Hayalim..

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yani hemen olmaz bence korunmayı bıraktıktan sonra derken normalde korunmayı bırkanlar hemen hamile kalmaz diye dedim sendede yeni olmuş en iissi hayırlısı olsn dielm:)

6. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olma olasılıgın düşük canım.tabi herşeyde olabilir.

adetinde en az 5 günlük gecikme olursa test sonuç verir..biraz bekle canım...hakkında hayırlısı olsun....

Son düzenleme: 11 Aralık 2010
  7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hayalim ben bekarım biliyorsun o yüzden sana yardımcı olmak adına anneme sordum o da kalmaz korkmasın dedi... hayırlısı ne ise o olsun birtanem....

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy kızlar beklemek ne zormuş yaa millet hemen yazıyor diyee aaa ne sabırsız derdim şimdi ben de öyle oldum.:(

9. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalcim ben çok uzun zaman kullandım d. kont hapı kistlerim vardı.Şöyle söyleyeyim d kont hapları düzenleyicidir bu sebep ile düzeni fazla bozmaman lazım.Yani birkaç kere unutursan reglin geçikebilir.Benim doktorumun tarifi şöyleydi.Benim adetim 5-6 gün sürüyordu.3.gün bittikten sonra hapı kullanmaya başlıyordum 28 adet hap bittiğinde hemen regli olmuyorsun.1 hafta içerisinde bekleniyor.Yani ilaç bittikten sonraki 4 veya 5 gün regl gelmesi lazım.Ama sen birkaç kere atladığın için gecikmiş olabilir.Birde daha ilk ayın.Yavaş yavaş düzene oturur.

10. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    hayal,
    annem doğum kontrol ilacı kullanıyormuş.1 kaç defa aksatmış.
    SONUÇ:ben olmuşum.
    hayırlısı.Allah gönlündekini versin.herkeste böyle olacak diyede birşey yok.

11. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    allah hayırlısını versin hayalim

12. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    canım bildiğim kadar hamile olmazsın ama bazen hiç beklemediğin anda ve istemediğin anda rabbim yolluyor hakkında hayırlısı olsun...

13. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevaplar için teşekkürler meleklerim kafam çok karıştı gerçekten.:S

Rabbim hayırlısını versin ne diyim beklemek zorundayım . :uhu:

14. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Artik o kadar gelismis sistemdeki haplar bile... Korunmayi birak ertesi gun hamilesin. Hatta kendimden biliyorum hic aksatmadan hergun ayni saatte kullanan biri olarak. Hap yutarken hamile kaldim:D

15. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Annene bi daha sor kiz sen... Bak bana dogurucam az kaldi guya hap yutuyodum:D:D:D

Hamile Olabilir miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

hamile olabilir miyim ? YARDIMM...

slm arkadaşlar ben neredeyse 1 yıldır evliyim ve bebiş istiyorum ama malesef bi şey yok şimdilik bugün regl günümdü hala birşey yok :) ve iki üç gündür baş ağrım ve bugün el parmaklarım uyuşuyor iştahımda az normale göre ama bben hemen test yapmak istemiyorum yardım edin hamiş olabilir miyim sizce... :)
  2. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim
  3. hamile olabilir miyim kizlar

hamile olabilir miyim kizlar

Merhaba arkadaşlar . Şuan spralle korunuyorum. 15 gun oldu adetin biteli ve daha 15 gün var adet olmama . Göğüsleri büyüdü ve acayip ağrıyor ayrıca pembe akinti geldi bugün. Karşımda da segirme tarzı kımildamalar var . Acaba hamilemiyim spralimde var ama korkuyorum DHA oğlum 14 aylık yardım edin kizlar
  4. Sizce hamile olabilir miyim ?

Sizce hamile olabilir miyim ?

Merhaba .. Aranıza yeni katıldım. Yardimci olursaniz sevinirim .Evliyim bebegimiz olsun istiyoruz artık. son adet günüm 10 nisan . Bugün 13 mayıs . Gecikmem var mi sizce ? Ve idrar testinde gebelik negatif . Ama gecikme yaşadığımı düşünüyorum. Kan testi de daha yaptırmak istemiyorum heveslenip gebe yok diye tedirgin oluyorum ne yapmaliyim sizce hamile olabilir miyim ?
  5. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce

Sayfayı Paylaş