Hamile Olabilir miyim?

Cevaplar için teşekkürler meleklerim kafam çok karıştı gerçekten.:S

Rabbim hayırlısını versin ne diyim beklemek zorundayım . :uhu:

ya aslında korunmayı bıraktıktan hemen sonra olmaz derler ama hani sen istemiyosun ya ya tutmuşsa istemeyenin olur derler allahın takdiri hakkında hayırlısı olsn
Artik o kadar gelismis sistemdeki haplar bile... Korunmayi birak ertesi gun hamilesin. Hatta kendimden biliyorum hic aksatmadan hergun ayni saatte kullanan biri olarak. Hap yutarken hamile kaldim:D

Artik o kadar gelismis sistemdeki haplar bile... Korunmayi birak ertesi gun hamilesin. Hatta kendimden biliyorum hic aksatmadan hergun ayni saatte kullanan biri olarak. Hap yutarken hamile kaldim:D

sen hap yutarken hamile kalmışsın demekki allahın ne zaman vereceği hiç belli olmuyo herşeyn bi vakti zamanı var benim bu ay olmazsa bile üzülmem zamanı deilmiş derim allah herkese hayırlısını versn lale sennkide bol kısmetlerle doğsun inşallah

Canım kardeşim,

Biliyorum ki kariyerin ile ilgili ideallaerin var ve düşük olayından sonra kendini henüz bebeğe hazır hissetmiyorsun. Öncelikle hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Zira doğum kontrol hapları hakkında ki konularımdan dolayısı ile biliyorum ki, hamile kalma olasılığın oldukça düşük. Doğum kontrol hapları adeti geciktirebilir ve saatinden sonra alınmış ise bile her hangi bir risk taşımaz.

Dediğim gibi hayırlısı olsun, olur mu olur teyzoş olabilirim seviyom teyzoş olmayı benn :DAllah bağışlarsa, bir zillim ve birde züppem olmak üzere 2 tane yeğenim var:) 3 numaralısına da hazırım doğur ben bakarım :D:D RAB gönlüne göre versin aşkitom cinişkom :kiss:

Geri