gebe
  1. f colayır

f colayır Forum Okuru

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var

Konu, 'Gebelik' kısmında f colayır tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var ama bende gögüs şişkinliği vekasıklarımda ağrı var hamile olabirmiyim lütfen cevap yazın

2. ozlmmlzo

ozlmmlzo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    göğüste hassasiyet hamilelik belirtisi ancak kasık ağrısı bi belirti değildir. soğuk almış olabilir erken regl oacak olabilirisiniz.ayrıca sizin reglinize 2 hafta varsa ovulasyondasınız yani yumurtlama dönemindesiniz

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    adetine 2 hafta varsa yumurtluyosun demktir zateen yumurtlarken ki belirtiler adet belirtiler, g,b,d,r göğüsler dolgun oluyor kasıkta batma adet sancısı g,ibi sancılar

hamile olabilirmiyim adetime yaklaşık iki hafta var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

sol kasığımda aşırı ağrı var adetim gecikti hamile olabilirmiyim

2 senelik evliyim kistim var bebek istiyoruz ama olmuyo adetim her ay gecikiyo ve oluyo bu ayda olucak diye korkuyorum ama olursada allahtan olmzsada allahtan neyse adetime geri dönüyorum çok düzensiz bundn 5 gün önce sağlık ocağında test yaptırdım sonuç negtif ve pisikolojik de çöküntü oluyo her an adet olucakmışım gibi ama kendimi de alıştırmaya çlışıyorum yardım istiyorum
  3. 2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ?

2 aydır adetimde gecikme oluyor hamile olabilirmiyim ?

gecen 2aydr adetimde gecikme oluyor gecen ay 8 gun gecikti bu ayda erken geldi 5 gunSurdu ve idrarim cok koyu bi sari seklinde kasiklarmdada agri var ozellikle sag tarafimda hamile olabilirmiyim
  4. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...
  5. adetime bir gün war  hamile olabilirmiyim

adetime bir gün war hamile olabilirmiyim

Slm arkadaşlar bnim adetime bir gün war ve belirtilerim gebelikten yana inşallah oyledir suan kasiklarimda hafif batma oluyo karnim ara ara ağrıyor surekli uyku istegi bide beyaz bi akintim war boyle olup hamile olana warmi arkadaşlar

Sayfayı Paylaş