gebe
  1. Sabir....

Sabir.... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Sabir.... tarafından paylaşıldı.

Merhabalar siteye yeni uye oldum ve ilk defa yaziyorum normalde temizlendikten 28gun sonra adet olurdum ve gecikmezdi son 3 aydir tam 24 unde oldum aralik ocak ve subatta...yalniz mart aynda hic olmadim bugun adetim tam 11 gun gecikti 4 martta cocuk istedigimiz icin kontrol amacli doktora gitmistik yumurtladigimi ve 3 4 gune ladar catlayacagini soylemisti... 28 martta hcg 1. 20 cikti yani negatif ... bugun evde yaptm tek cizgi... beklemelimiyim sizce ya da ne yapmaliyim boyle olupta sonradan hamile oldugunu ogrenen varmi ? Yorumlarniz ve verdiginiz bilgiler icin simdiden tesekkur ederim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun. Hcg testinin yanılma payı yoktur.11 günlük gecikmeye göre gebelik olsa mutlaka testte çıkardı.Geç döllenme gibi bir durum söz konusu ise şayet testte çıkmayabilir 2 gün sonra testi tekrar yapın sonuca göre hekiminizle irtibata geçin.Sevgiler..

Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapmaliyim?

ne yapmaliyim?

umarim bana yardim edebilirsiniz :) ben yurtdisinda dogdum ve burda okulumu bitirip ise basladim, 24 yasindayim .. uzun bir iliskim vardi ama malesef ayrildik (annem ile babam istemediler) .. ozamanlar cok tartismalar oldu ailemle .. simdi daha iyi anliyorum annemin ve babamin erkek arkadasimi neden istemediklerini .. düsündükce iyiki olmamis diyorum .. tabi benim derdim baska :) eski...
  2. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  3. Hamile olabilirmiyim belirtileri nelerdir ?

Hamile olabilirmiyim belirtileri nelerdir ?

gebelik belirtileri,en erken hamilelik belirtileri,en çabuk gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri ne zaman başlar,hamilelik belirtileri nasıl olur,gebelik belirtileri hakkında bilgiler Aşağıda vermiş olduğumuz belirtiler hamileliğin ilk haftasında en çok rastlanan belirtilerdir. 1-Bulantı ve kusma 2-Kasıklarda ve belde ağrı 3-Sık sık idrara çıkmak 4-Adet gecikmesi (bu madde en...
  4. hamile olabilirmiyim

hamile olabilirmiyim

Esimle adetime 3 gun kala iliskiye girdik 3 gun boyunca bikackez iliskidn snra azck kanama olduyodu 3 gun sonra adet gordum adetim6 gun surdu o gunun aksami da iliskiye girdik 4 gun falan simdi yatarken belimde agri oluyo karnimda şişiklik var sabah 7 de uyanan ben 1 den asaga yataktan kalkamiyorum kalktmmi basim donuyo hamile olmaihtimalim varmi yoksa fazla istedigim ve arastirdigim icin...
  5. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

eşimle 2 ay önce korunmayı bıraktık. bu ay adetim 1 gün gecikti test yaptım şimdi negatif ama çok halsizim gebelik olasılığım nedir ?

Sayfayı Paylaş