gebe
  1. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hamile olabilirmiyim(?)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nurdan_ tarafından paylaşıldı.

adet gördüm ama hamile olabilirmiyim adet gördüm hamile olabilirmiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs uçlarıma koyulaştı hamileyim desem adet gördüm miğde bulantım var devamlı uykum var offfffffff bişiler yazın lütfen ben ne yapayım test yapsam daha çıkmaz olma ihmimalide yok ki akıl verin bana lütfen şimdiden tşk.ler.

2. portakalçiçeği

portakalçiçeği Forum Okuru

Canım benım merhaba bazı bayanlar hamıleyken de adet gorebılıorlar.
    Hamıleleık belırtılerını cok ıyı bılmıorum ama.bu bılgıyı paylasmak ıstedım.kıb hoscakal

3. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. portakalçiçeği

rica ederim ne demek.sonuctan bızlerıde haberdar edersen evınırım.kib.

5. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    etmezmiyim ederim tabikide biraz daha bekliyim test yapıcam hemen yazarım

6. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inş..
    bildiğim kadarıyla bunlar gebelik belirtileri..benim bir akrabam 9 ay hamileliği boyunca adet gördü..yani üstüne görmüş.neyse hayırlısı inşş.haberlerini bekliyoruzz

7. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :( dua edin melekler hamile olmayım

8. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    insallah hamilesindir....
    test yapinmi???

9. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok inş.hamile değilimdir.aslında çok istiyorum ama dün gece eşimle ayrılma kararı aldık umarım yoktur bebek zaman doğru değil çünkü dua edin lütefn olasın :( offfffffff daraldım.

10. portakalçiçeği

canım benım ya neden ayrılık kararı aldınız.ınan cok uzuldum...

11. nurdan_

nurdan_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2, evliliğim benim kayın validem kızımı istemedi eşimde anasından yana hep ayrı ev tucaktık vaz geçti para yok diyo ama konu para değil annemi bırakamam dedi 1 aydır annemdeydim gelip gidiyodu geçen gecede ver mahkemeye dedi tamam dedim bende.kader işte bir de oladı 2 de de olmadı çocuğumu çok ezdiler dayanamadım evlat çok tatlı oluyomuş.hayırlısı olsun ne diyelim 8 ay oldu daha ben evleneli ama hiç mutlu olmadım.şiddet bile gördim kaynanam yüzünden, ve biitti istedikleri oldu

12. portakalçiçeği

canım benım acını taaa içimde hissettim inan bana.benımde durumum senınkıne cok yakın.ama ıyı dusun ole karar ver bırıncı evlılıgın bıtmıs zaten ıkıncısı ıcın bıraz dıren savas derım ben.daha cok yenı zaten 8 ay olmus.elbette cocugun daha onemlıdır ama alısma devresıdır zamanla yoluna gırecektır.aeo.durumlardan haberdar et.

13. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    diyecek birsey bulamadim.... allah sabir versin, hayirlisi neyse o olsun.....

14. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    siddet, cocugunu ezmeleri... iyi dayanmissin, evladina bi zarar gelmesin yeterki üvey babalik yasamasin kiz. hayirlisi olsun

15. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence hiçde düşünme kızını eziyolarmış ben olsam bunu kimsenin yapmasına izin vermezdim yazık değilmi o çocuğa adam akıllı bişey olsa zaten eşinden senden yana olurdu tabi bu benim fikrim allah yardımcın olsun nediyim

hamile olabilirmiyim(?) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  2. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

arkadaslar lutfen yardım edermısınız adetim 1 temmuzda bıttı esımle 7 temmuzda (yani en verımlı donem dıye bılıyorum) korumasız bırlıkte olduk daha sonrasıda oldu ama o zmanlar korumasız donem dıye bılyıroum neyse. ilişkiden bi kac gun sonra benım bel kasık ve sırtlarım agrımaya basladı aynı adet olacakmısım gıbı son bı kac gundurde goğuslerımde hassaslık ve ara ara ateım cıkıyor sabahlarıda...
  3. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

Mrb bişe sormak istiyorum. çatlatma iğnesi vurduralı 16 gün oldu 14.günümde kan tahlili yaptırdım sonuç negatif. Hastada olmadım. Sonradan pozitif olma ihtimali var mı acaba . Dişimden dolayı antibiyotik kullanmam lazım nolur nolmaz diye beklemedeyim. Acil yardım..
  4. hamile olabilirmiyim

hamile olabilirmiyim

Esimle adetime 3 gun kala iliskiye girdik 3 gun boyunca bikackez iliskidn snra azck kanama olduyodu 3 gun sonra adet gordum adetim6 gun surdu o gunun aksami da iliskiye girdik 4 gun falan simdi yatarken belimde agri oluyo karnimda şişiklik var sabah 7 de uyanan ben 1 den asaga yataktan kalkamiyorum kalktmmi basim donuyo hamile olmaihtimalim varmi yoksa fazla istedigim ve arastirdigim icin...
  5. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

eşimle 2 ay önce korunmayı bıraktık. bu ay adetim 1 gün gecikti test yaptım şimdi negatif ama çok halsizim gebelik olasılığım nedir ?

Sayfayı Paylaş