hamile olabilirmiyim???

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında wictorya tarafından paylaşıldı.

1. wictorya

wictorya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve aklıma takılan birşeyi sizlere danışmak istedim beklenen adet tarihimden 1 hafta önce adet gördüm ve adet görmeden 1 hafta önceden göğüslerim şişmişti adetim biteli 1 hafta oldu fakat göğüslerim hala şiş ve kasık ağrım var... bugünde lekenme olduğunu farkettim test alıp yapsammı buarada normalde daha uzun süren adet kanamam 4 gün sürdü aklım çok karışık...
    uzun zamandırda bebek istediğimiz için ümitliyim üstüne görme denilen olayı araştırdımda olabiliyormuş böyle bişey yaşayan varmı aranızda?şimdiden teşekkür ederim...

yakışıklım bunu beğendi.
  2. yakışıklım

yakışıklım Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    830
    Ödül Puanları:
    93
    aklında şüphe kalmaması için bir kan testi yaptır istersen kesin sonuç almış olursun hem aklın geçen aya takılmadan daha rahat değerlendirirsin bu ayı inşallah bebğin seni fazla bekletmeden gelir hoş geldin aramıza canım güzel vakit geçirmen dileğiyle...

3. wictorya

wictorya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım cevabın için test yapıcam yarın inşallah gelir bebişim...prolaktin rahatsızlığım var ve buna bağlı beynimde tümör :(( 7 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım 8 ay kadarda korunmuyoruz doktorum bi problem yok yumurtalıkların temiz diyo ama dikkat etmemize rağmen beklemedeyiz....RABBİM isteyen herkese versin inşallah kimseyi çok bekletmesin...

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    985
    Ödül Puanları:
    163
    evet test yapsan iyi olur şüpheli bi durummuş üstüne görme olabilir anlattıkalrın onu gösteriyor en iyisi kan testi yaptır .

5. fatma_16

fatma_16 Forum Okuru

kızlar bende normalde her ayın 25 de mutlaka adet olurum ve çok düzenlidir hiç şaşmaz 4 aylık evliyim yaşım da 21 biz hep bebek isteyerek bir araya geldik..hamilelik şüphelerim vardı ve gittim eczaneden test aldım ayın 17 siydi ve sonuç negatif di çok üzüldüm.sonra o akşam test yaptığım akşam baktım ki kahverengiler gelmiş..çok üzüldüm hatta ağladım..tam 9 gün vardı ve bn adet oldum...ikinci gün adet kanamam devam etti hemde yoğun koyu kırmızı 3 günde sonra yine kahverengi oldu..ve 4 gün oldu normalde 7 gün olurdu..acaba neden lütfen deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşın

6. gokceber

gokceber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
hamile olabilirmiyim??? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim merhaba ben 19 yaşındayım ve bilgi almak istiyorum.Başımdan tam anlamıyla bi ilişki geçmedi kızlığım bozulmadı ama yinede korkuyorum. adetim 12 gün gecikti 3 defa test yaptım hepsi negatif çıktı. beni bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
  2. hamile olabilirmiyim?

Hamilelik belirtisi sadece göğüslerde dolgunluk karın alt bölgesinde hafif şişme duygu patlaması aglama krizleri adetime 9 gün var dün test yaptım ama negatif çıktı kafam çok karıştı..
  3. hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba
  4. hamile olabilirmiyim ?

arkadaslar lutfen yardım edermısınız adetim 1 temmuzda bıttı esımle 7 temmuzda (yani en verımlı donem dıye bılıyorum) korumasız bırlıkte olduk daha sonrasıda oldu ama o zmanlar korumasız donem dıye bılyıroum neyse. ilişkiden bi kac gun sonra benım bel kasık ve sırtlarım agrımaya basladı aynı adet olacakmısım gıbı son bı kac gundurde goğuslerımde hassaslık ve ara ara ateım cıkıyor sabahlarıda...
  5. hamile olabilirmiyim?

Mrb bişe sormak istiyorum. çatlatma iğnesi vurduralı 16 gün oldu 14.günümde kan tahlili yaptırdım sonuç negatif. Hastada olmadım. Sonradan pozitif olma ihtimali var mı acaba . Dişimden dolayı antibiyotik kullanmam lazım nolur nolmaz diye beklemedeyim. Acil yardım..

Sayfayı Paylaş