gebe
  1. tülin akkuş

tülin akkuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

hamile olabilirmiyim?

Konu, 'Boğa Burcu' kısmında tülin akkuş tarafından paylaşıldı.

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba

hamile olabilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olabilirmiyim???

hamile olabilirmiyim???

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve aklıma takılan birşeyi sizlere danışmak istedim beklenen adet tarihimden 1 hafta önce adet gördüm ve adet görmeden 1 hafta önceden göğüslerim şişmişti adetim biteli 1 hafta oldu fakat göğüslerim hala şiş ve kasık ağrım var... bugünde lekenme olduğunu farkettim test alıp yapsammı buarada normalde daha uzun süren adet kanamam 4 gün sürdü aklım çok...
  2. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

arkadaslar lutfen yardım edermısınız adetim 1 temmuzda bıttı esımle 7 temmuzda (yani en verımlı donem dıye bılıyorum) korumasız bırlıkte olduk daha sonrasıda oldu ama o zmanlar korumasız donem dıye bılyıroum neyse. ilişkiden bi kac gun sonra benım bel kasık ve sırtlarım agrımaya basladı aynı adet olacakmısım gıbı son bı kac gundurde goğuslerımde hassaslık ve ara ara ateım cıkıyor sabahlarıda...
  3. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

Mrb bişe sormak istiyorum. çatlatma iğnesi vurduralı 16 gün oldu 14.günümde kan tahlili yaptırdım sonuç negatif. Hastada olmadım. Sonradan pozitif olma ihtimali var mı acaba . Dişimden dolayı antibiyotik kullanmam lazım nolur nolmaz diye beklemedeyim. Acil yardım..
  4. hamile olabilirmiyim

hamile olabilirmiyim

Esimle adetime 3 gun kala iliskiye girdik 3 gun boyunca bikackez iliskidn snra azck kanama olduyodu 3 gun sonra adet gordum adetim6 gun surdu o gunun aksami da iliskiye girdik 4 gun falan simdi yatarken belimde agri oluyo karnimda şişiklik var sabah 7 de uyanan ben 1 den asaga yataktan kalkamiyorum kalktmmi basim donuyo hamile olmaihtimalim varmi yoksa fazla istedigim ve arastirdigim icin...
  5. hamile olabilirmiyim ?

hamile olabilirmiyim ?

eşimle 2 ay önce korunmayı bıraktık. bu ay adetim 1 gün gecikti test yaptım şimdi negatif ama çok halsizim gebelik olasılığım nedir ?

Sayfayı Paylaş