gebe
  1. nur54

nur54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hamile olabirimiyim???

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında nur54 tarafından paylaşıldı.

merhaba siteye yeni üye oldum sürekli takip ediyordum gerçi ya acaba hamilemiyim kii?? regl olmama 1 hafta var ama 2 gündür mide bulantısı ve dün aksamdan beri kasıklarım cok fena agrıyo yani anlayamadım hiç testte yaptırmadım dün doktora gittim kist vardı ne durumda dıye hıc bısede gorunmedı galıba bosuna dusunuyorum yorumlarınızı beklıyorum melekler...

ecosum bunu beğendi.
  2. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    kistde armış bişey dyemicem ama herkesin hamileliği bir değil ben mesela hamile olmada önce hiç ağrım olmadı bence test yap yada doktora git

kardelen000 bunu beğendi.
  3. Edalm

Edalm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Vallaha canım biliyorum beklemek zor ama adet gününü bekle adet olmassn test yaparsın ya da hamilelikten şüpheleniyorsan kan testi yaptır

4. nur54

nur54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya şuanda kist yok adetime 5 gün kaldı bekliyorummmmm psikolojik olarak heralde bel agrısı kasık agrısı bas agrısı flnda oldu :))))))

kardelen000 bunu beğendi.
  5. ecosum

ecosum Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18
    o olaylar bende taa 4.aydan sonra çıktı

6. nur54

nur54 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cvplarınız ıcın tesekkur ederım bugun olmam gerekıyo daha olmadım ama 2 gun once kan testı yaptırdım cıkmadı yoktur buyuk ıhtımal tekrar saolunnn

7. aynurh

aynurh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm.bence kan testinde erken çıkar diyorlar ama sen yinede bekle.geç çıkanda oluyormuş çünkü.

8. aynurh

aynurh Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada kızlar adetime 3 gün kala idrar testi yaptım.pozitif çıktı.önce inanamadım.şuanda ise adetime 2 gün kaldı bugün yine yaptım,pozitif.hatta 2 çizgi tam belli.allahın hikmetine bak.1 yıldır hastane,hastane uğraş tedavi gör olmasın,1 ay bırak olsun.hatta benim hiç umudum yoktu kızlar son ay eşim yurt dışında çalışmaya karar verdi.gelince tüp bebek yaptırırız dedi.ve o ay.yani bu ay hamile kaldım.yarında kan testi yaptıracam.umarım bebeğim annecine sıkı,sıkı tutulur.benim için dua edin kızlar.ben bebek isteyen herkeze çoook ama çoook dua ediyorummm...

SadmiN bunu beğendi.
  9. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallah Maşallaaaaaah :) Allah, kucağınıza alacağınız günüde sağ sağlim nasip etsin inşAllah.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım!

merhaba ben 31 günde bir adet görüyom SAT ım 21 şubat.bana 5 martta yani 14. günümde aşılama yapıldı benim bildiğim aşılamadan 14-15 gün sonra eğer tutmamışsa adet olunuz ama bende daha bişey yok bugün aşılamadan sonraki 17. günüm.ama normal adet düzenime bakılırsa BAT ım 23 mart(şubat 29 çektiğinden) ben hamileyim ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilmiyom bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

az önce yukarda yanlış yazmışım hamile miyim diye yazacağıma hamileyim yazmışım ALLAH söyletti inşallah hamileyimdir ve isteyen herkes

hamile olabirimiyim??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Hamileyim:)))

Hamileyim:)))

Selam arkadaşlar, Adetim 1 hafta geçti bel ağrım vardı çoktu test yapsammı yapmasammı diye düşünürken bu sabah erkenden yaptım testi pozitif çıktı :)))))) Rabbime şükürler olsunki hamileyim RABBİM BEBEK DÜŞÜNEN HERKESE NASİP ETSİN (AMİN) (cumartesi doktora gitmeyi düşünüyorum hakkımızda hayırlısı)
  3. Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileyim ,hamilesin ,hamileler :)

Hamileiyim Hamile olmak Hamile kalmadan önce hiç hamile olan insanlar dikkatimi çekmezdi şimdi nerde bir hamile olsa yüz metre öteden tanıyorum ve hemen ilgimi çekiyor nekadar çok hamile varmış yahuuu :hamileyim:
  4. hamileyim

hamileyim

Mutfak havluları el havluları, lohuşa, gelin damat havluları yapıorm..satmak istiorm
  5. hamileyim

hamileyim

Arkadaslar merb son adetim 10 martti 3 gun gunum gecti test yaptm pozitif cikti kan verdim gebeyim ama 3 haftalik falan ama kasik ve bacak agrim cok oluyo benimle ayni durumu yasayan varmi

Sayfayı Paylaş