hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

geveze

Daimi Üye
Üye
hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi
baş dönmesi hamilelik belirtisimi gebe olanlar ateş hamilelik belirtisimidir hamile olanlar ateş basması belirtisimi
ateş basması,gögüslerimde acı şişkinlik,karnımın altında ellediğimde şişkinlik var.sağ ve sol tarafımda ara ara ani hareketlerde ağrı oluyo.gögüs damarlarım belirgin idrarımda koyu sarı bide ara ara kusuyorum progesteran kullanıyorum kistim var sol yumurtalığımda bunlar hamilelik belirtisimi yoksa pregesterandanmı kaynaklanıyo :Sreglime 6 gün var.hamile olanlar belirtilerini yazarsa sevinirim.meraktan duramıyom:oppucuk:

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
gebelik belirtisi

bende bas dönmesi olmustu:tasu:bide halsiz düsmüstümyastık savaşıhatta minübüste uykuya dalmıstım:çitos:bide benzin kokusunu ndan midem bulandı önceki hamileligimde bu belirtiler oldu

kızlar b
ende bebek istiyorum ama bir türlü olmadı daha reglime on gün var kan testinde belli olurmu?

gece yatınca bas dönmesi oluyodu bi de hafif hafif midem bulanıyodu. ertesi gün sürekli uyumak istiyordum sonra eşimin yogun ısrarıyla aynı gün test yaptım ve adetime 1 gün vardı ama ikinci çizgide çıktı. başka bi belirtim varmıydı bir de müthiş gögüslerim geriliyodu. öyle ki damarlarım acaip belli oluyordu. sanırım benim belirtilerim bu kadar

ateş basması,gögüslerimde acı şişkinlik,karnımın altında ellediğimde şişkinlik var.sağ ve sol tarafımda ara ara ani hareketlerde ağrı oluyo.gögüs damarlarım belirgin idrarımda koyu sarı bide ara ara kusuyorum progesteran kullanıyorum kistim var sol yumurtalığımda bunlar hamilelik belirtisimi yoksa pregesterandanmı kaynaklanıyo :Sreglime 6 gün var.hamile olanlar belirtilerini yazarsa sevinirim.meraktan duramıyom:oppucuk:

aynen canım bende meraktan duramıyorum ama her ay dr ye test için gitmeyede yüz bulamıyorum:)) utanıyorum artık, benim 6 günüm var bende sadece gögüslerimde sızlama yanma ve şişkinlik var.
Allah isteyen herkese versin bizede versin:yumurta:

inşallah hepimiz yakında sağlıklı bebekler getirirz dünyaya:) geveze cim noldu peki test falan yaptırdınmı sonuç belli olduumu? bende bir konu açtım ordada yazdığım gibi başdönmesi,kasık ve bel ağrısı,göğüste sızlama ve arasıra akıntı yaşıyorum ama bende test yaptırmya cesaret edemedim henüz.. hadi bakalım hayırlısı hepimize:)

geçmiş olsun cnm.ilaçmı kullanacaksın şimdi? benim adet günüm bgn ama henüz bişi yok bakalaım 1-2 gün daha bekliyim diorum:S

Geri