gebe
  1. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113

hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geveze tarafından paylaşıldı.

baş dönmesi hamilelik belirtisimi gebe olanlar ateş hamilelik belirtisimidir hamile olanlar ateş basması belirtisimi ateş basması,gögüslerimde acı şişkinlik,karnımın altında ellediğimde şişkinlik var.sağ ve sol tarafımda ara ara ani hareketlerde ağrı oluyo.gögüs damarlarım belirgin idrarımda koyu sarı bide ara ara kusuyorum progesteran kullanıyorum kistim var sol yumurtalığımda bunlar hamilelik belirtisimi yoksa pregesterandanmı kaynaklanıyo :Sreglime 6 gün var.hamile olanlar belirtilerini yazarsa sevinirim.meraktan duramıyom:oppucuk:
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
    emral bunu beğendi.
  2. yigitom

yigitom Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    gebelik belirtisi
    bende bas dönmesi olmustu:tasu:bide halsiz düsmüstümyastık savaşıhatta minübüste uykuya dalmıstım:çitos:bide benzin kokusunu ndan midem bulandı önceki hamileligimde bu belirtiler oldu

sheker_shey bunu beğendi.
  3. simci

simci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar b
    ende bebek istiyorum ama bir türlü olmadı daha reglime on gün var kan testinde belli olurmu?

4. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bence acele etme reglin gelsin eğer bir iki gün hasta olmazsan testi dene derim ben yinede sana kalmış

5. najehaje

najehaje Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gece yatınca bas dönmesi oluyodu bi de hafif hafif midem bulanıyodu. ertesi gün sürekli uyumak istiyordum sonra eşimin yogun ısrarıyla aynı gün test yaptım ve adetime 1 gün vardı ama ikinci çizgide çıktı. başka bi belirtim varmıydı bir de müthiş gögüslerim geriliyodu. öyle ki damarlarım acaip belli oluyordu. sanırım benim belirtilerim bu kadar

6. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım bende meraktan duramıyorum ama her ay dr ye test için gitmeyede yüz bulamıyorum:)) utanıyorum artık, benim 6 günüm var bende sadece gögüslerimde sızlama yanma ve şişkinlik var.
    Allah isteyen herkese versin bizede versin:yumurta:

çiçekçi kız bunu beğendi.
  7. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hepinize çok teşekkür ederim baştan hiç cevap gelmeyince bakmamıştım kızlar.

8. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hepimiz yakında sağlıklı bebekler getirirz dünyaya:) geveze cim noldu peki test falan yaptırdınmı sonuç belli olduumu? bende bir konu açtım ordada yazdığım gibi başdönmesi,kasık ve bel ağrısı,göğüste sızlama ve arasıra akıntı yaşıyorum ama bende test yaptırmya cesaret edemedim henüz.. hadi bakalım hayırlısı hepimize:)

9. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hamiş değilim canım nur topu gibi kistim var:(inşllah senin vardır yaptınmı test canım

10. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun cnm.ilaçmı kullanacaksın şimdi? benim adet günüm bgn ama henüz bişi yok bakalaım 1-2 gün daha bekliyim diorum:S

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim neyim var pekii hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum test yapmaktan akındılarım oluyo basımcatlıyo kasıklarım agrıyo ama test yapmaktan korkuyorum aynı hayel kırıklarını yeniden yasamakttan ne yapmalıyım

12. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    benim 4 gün oldu geçeli.kasıklarda bi his var pıt diye b de bi kaç gündür ateşim var iştah azalması falan...
    test aldım ama çıkmaı bi şey...bi daha yapsam mı ?var mıdır acaba?

13. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    adetimden 10 gün önce sol kasığımda batma ve ağrı başlamıştı.adetime 5 gün kala test yaptım çıkmadı.adet günümde yaptım iki çizgiyi gördüm.ve hemen kan tahlili yaptırdım sonuç 3-4 haftalık hamileymişim :) rabbim sizede nasip etsin inş..

14. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    en büyük belirti adet gecikmesii sık idrara çıkmaa gögüslerde acı hisetme bende bbunlar olmuştuu inş sizin bebklerinizde gelir..

15. sirin bebek

sirin bebek Forum Okuru

yardim edin

Adetim 7 gun gecikti,idrat testi yaptim negativ cikti hamile ola bilirmiyim

hamile olanlar belirtilerini yazabilirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyken tuvalete abone olanlar :)

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:
  2. Hamilelerden hamilelik belirtileri

Hamilelerden hamilelik belirtileri

hamilelik belirtileri belirtisiz hamilelik hamilelikte hiç belirti olmaması hiç belirti olmadan hamilelerden belirtileri Kızlar bizler hamilelik belirtilerini çok merak ediyoruz. Buraya hamile kalan bayanlar belirtilerini yazsınlar.Yada belirti görmeden hamile kaldıysanız buraya yazında bebek bekleyenler daha iyi anlasınlar.Birde Lütfen hamile kalacağınız zamana kadar yaşadıklarınızı neler...
  3. 2. çocuğa hamile olanlar

2. çocuğa hamile olanlar

Merhaba 7+4 haftalık 2. çocuğuma hamileyim. inşallah her şey yolunda gider. var mı başkaları?
  4. İkizlere hamile olanlar ikiz gebeliğin belirtileri nelerdir?

İkizlere hamile olanlar ikiz gebeliğin belirtileri nelerdir?

Gebeliklerde bebeğin olgunlaşma zamanı miyad olarak adlandırılır ve tekil gebeliklerde bu süre kırk bir artı üç ya da kırk iki haftadır. Bu süreden sonra bebeğin miyadı geçti denir. İkiz gebeliklerde ise miyad geçme süresi otuz yedi haftadır. İkiz gebelikte bebek otuz yedinci haftada olgunlaşır. Ancak bu sürenin tespiti doktordan doktora ya da ülkeden ülkeye küçük değişiklikler...
  5. İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

İkiz gebeliği olanlar belirtileriniz nelerdi?

Çoğul gebelikler içinde en sık görülen ikiz gebeliklerdir. İkiz gebelikler doğal yollar ile oluşmuş her 80 gebeliğin 1’inde gerçekleşmektedir. Bu oran gebelik için ilaç tedavisi alanlarda ve özellikle de tüp bebek çalışmalarında daha da artmaktadır. İkizler tek yumurta ikizleri (monozigotik) ve çift yumurta ikizleri (dizigotik) olarak ikiye ayrılır. Monozigotlara "eş (identik)",...

Sayfayı Paylaş