gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

hamıle olanlar buyrunn

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: hamıle olanlar buyrunn

emeğine sağlık cnım

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hamıle olanlar buyrunn

ayyyy bu çok güzelmiş kayınvalideme göstereyimde hemen diksin :laugh:

parmaklarına sağlık.....

hamıle olanlar buyrunn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kız bebişlere hamıle olanlar buraya

kız bebişlere hamıle olanlar buraya

gebe olanlar hamile olanlar hamile kızlar slm hamişlerrr nasılllarmış cimcimelerrr
  2. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  3. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz
  4. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş