gebe
  1. ferda19

ferda19 Forum Okuru

hamile olasılıgm nedir ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ferda19 tarafından paylaşıldı.

Mrb yenı bldm stnzı 21 sbtta nsanlmla brbr olduk ıcme bosaldı . 12 mrtta dört gunluk snclı adtmı oldm tdbr amaclı adtm btnce 17 martta özel bı tp mrkznde kanda beta hcg yptrdm 0.19 ben hala krktgm ıcn 2 nisan da bu testi aynı yrde yne tkrarldm 0.36 ve ıkncı adtm 10 nisnda gldı . Bulntı kusma vs bsy yk ck krkyrm ultrasynlu muaynye gerek vrmı smdıdn teskkurlr

2. ferda19

ferda19 Forum Okuru

Msjmı cvplmyckmsnz ? :(

hamile olasılıgm nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açım Hamileyim Ne Yesem...

Açım Hamileyim Ne Yesem...

hamileyim yemek yiyemiyorum ne yemek yesem Hamilelik döneminde aç olan melişlerimiz için güzel bir yazı arkadaşlarım bakın bilginiz olsun... Sağlıklı bir bebek için dengeli beslenme şart. Peki hamile kalmaya çalışırken, hamilelikte ve hamilelik sonrasında ne yemelisiniz, hangi besinlerden uzak durmanız doğru olur? İşte cevaplar! Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, hamilelik öncesinde,...
  2. Neden hamile kalamiyorum :((((

Neden hamile kalamiyorum :((((

slm arkadaslar ben yeni üye oldum .benim sorum su :ben 11 aylik evliyim ve 2 aydan beri cocuk yapmayi planliyoruz ama denemelerimz cabasiz cikiyor.ben doktor kontrolünden gectim hic bi sorun yok,hersey normal.ama ben neden hamile kalamiyorum .bi bilginiz varsa lütfen yardim edin.Nasil Hamile Olabilirim :((((
  3. Neden hamile kalamıyorum?

Neden hamile kalamıyorum?

kadın neden hamile kalamaz 5 aydır hamile kalamıyorum sorun yok ama kalamıyorum 2 aydır neden değilim Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim vardı benim. 16 yaşımdan beri hep düzensiz olurum.bazen 30 günde bazen 45 günde.bazen 40 hiç belli olmadı.ama evlenmeden önce bile düzene girsin diye doğum kontrol hapı kullanmadım.doktora...
  4. Hamileyim akıntım  neden oluyor?

Hamileyim akıntım neden oluyor?

Gebelik dönemlerinde hemen her anne adayının çoğunda vajinal akıntılar meydana gelmektedir. Çoğunlukla gebeliğe bağlı sebeplerden dolayı ortaya çıkan fizyolojik akıntıdır. Genel olarak bir tedavi gerektirmemektedir. Ayrıca gebelik dönemlerinde rastlanılan bazı vajinal enfeksiyonlar da akıntılara sebep olabilmektedir. Meydana gelen bu enfeksiyoların sebebi ise mantarlar, parazitler ve...
  5. Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Merhabalar siteye yeni uye oldum ve ilk defa yaziyorum normalde temizlendikten 28gun sonra adet olurdum ve gecikmezdi son 3 aydir tam 24 unde oldum aralik ocak ve subatta...yalniz mart aynda hic olmadim bugun adetim tam 11 gun gecikti 4 martta cocuk istedigimiz icin kontrol amacli doktora gitmistik yumurtladigimi ve 3 4 gune ladar catlayacagini soylemisti... 28 martta hcg 1. 20 cikti yani...

Sayfayı Paylaş