gebe
  1. gulse78

gulse78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamıle olbılırmıyım

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında gulse78 tarafından paylaşıldı.

slm ben 6 senelık evlıyım ve esımden dolayı bızım cocugumuz olmuyr canlı hucremız yok bunun ıcın esım amelıyat oldu ve doktor bıze %50 normal yolla sans verıyor sızce bu varıkosel amelıyatlarından sonra cocuk olması mumkunmu ve boyle olan bırılerını tanıyormusunz

2. gulse78

gulse78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ınankı cocugum olmasını cok ıstıyorum eger cocugumuz normal yolla olmazsa tup bebek yaptırmayı dusunuyorum nolur benım ıcın dua edın hayırlısıyla cocugum olsa ooffffffffffffffff

hamıle olbılırmıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamıle olanlar buyrunn

hamıle olanlar buyrunn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  3. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz
  4. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...
  5. Vajınusmus şırıngayla hamıle kalanlar ??

Vajınusmus şırıngayla hamıle kalanlar ??

Arkadaslar ben vajınusmus hastasıyım bır yıldır esımle ılıskıye goremıyorum tabı daha farklı sekılleree rahatlama oluyor . Ama bebegımızın olmasını esım benden daha cok fazla ıstıyor artık kavga falan etmeye basladık bu ay bı yontem oğrendım ne kadar dogru bılemıyorum Beyza yanımada yazdım fakat daha msjımı gormedı . Anlatayım bu yontemı sadece vajınusmus olanlar degıl herkes kullanıyormuş...

Sayfayı Paylaş