gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile olduğumu bilmeden akciğer röntgeni çektirdim birşey olurmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba melekler, çok acil bir sorum olacak, rahatsızlığım sebebiyle akciğer röntgeni çektirdim 1 hafta önce ve bugün gebe olduğumu öğrendim birşey olurmu acaba ? :(

2. gizemcan

gizemcan Forum Okuru

Yok ya bende çektirmiştim hamile olup olmadığımı bilmeden ilaç içmiştim sonrada bu zararlı ışınları veğren aletlere girdim ama çok şükür bebeğimi sağ sağlim aldım kucağıma.
    Allah korur ya bişi olmaz inşallah.

hamile olduğumu bilmeden akciğer röntgeni çektirdim birşey olurmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu olduğunu bilmem yeter bana

mutlu olduğunu bilmem yeter bana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı yutmak

Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı yutmak

hamileyken doğum kontrol hapı kullanma,gebeyken doğum kontrol hapı kullanma,hamilelikte doğum kontrol hapının zararları,gebelikte doğum kontrol hapının sakıncaları,hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullananlar,hamilelikte doğum kontrol hapı kullanımının zararları hakkında bilgiler Soru: Doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım.Hamile kaldığımın farkında olmadığım için...
  3. Hamile olduğunu bilmeden bilgisayarlı tomografi çektirmek

Hamile olduğunu bilmeden bilgisayarlı tomografi çektirmek

hamilelikte mr çektirmek,gebelikte mr çektirmek,hamilelikte emar çektirmek,gebelikte röntgen çektirmek,hamilelikte tomografi çektirmek,hamilelikte sakıncalı durumlar hakkında bilgiler MR röntgen ışını içermediği için gebelik üzerinde olumsuz etki göstermez hatta gebelikte gerekli hallerde teşhis amacıyla kullanılabilir. Bilgisayarlı tomografi (CT, BT) röntgen ışını içerdiğinden gebelikte...
  4. Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullanma

Hamile olduğunu bilmeden doğum kontrol hapı kullanma

Çoğu kadın hamile oldukları anda doğum kontrol hapı kullanımını bırakmaları gerektiğini duymuştur. Bunun en önemli sebebi bu ilaçların içerdiği hormonlar ve bebeğe verebileceği zararlardır. Çoğu kadın için bu durum oldukça endişe verici bir durumdur ve bebeklerinin bu hormonlar yüzünden her hangi bir problemle karşılaşmalarından korkarlar. Aşağıda gebelik sırasında doğum kontrol hapı...
  5. Hamile olduğunu bilmeden ilişkiye girmek sakıncalımı?

Hamile olduğunu bilmeden ilişkiye girmek sakıncalımı?

Gebelik evresinde anne ve baba adaylarının en eksik bilgiye sahip olduğu konu cinsel ilişki ve de cinsel ilişkinin düşüğe neden olup olamayacağıdır. Gebelikte pek çok fizyolojik ve psikolojik açından değişiklik yaşanmaktadır. Bu da anne ve baba adayının cinsel yaşantısında olumsuzluklara sebep olur. Gebelik boyunca estrojen ve progesteronun yüksek derecede olması ve de hCG hormonundan dolayı...

Sayfayı Paylaş