gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hamile olduğunuzu nasıl hissettiniz nasıl anladınız

Konu, 'Gebelik' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hamile olduğumu nasıl anlarım, hamile olduğun nasıl anlaşılır hamile olduğumu öğrendim
    Sevgili anne olmuş değerli melekler. Sitemiz meleklermekani.com sizlere gebelik hususunda değerli bilgiler vermeye devam ediyor....

Erken gebelik hususu, genelde adet belirtileri ile karıştırıldığından dolayı, hamilelik yaşamış ve bebek dünyaya getirmiş değerli anne adaylarının hamile kaldıklarını nasıl hissettiklerini nasıl öğrendiklerini merak ediyoruz.

Bu bağlamda; gerek sitemizde bulunan gerek ise dışardan sitemizi izleyen değerli annelerin katılımları ile istiyoruz ki hamilelik için müjdeli haber almak isteyen, ama bir türlü hamile olup olmadığını anlamayan değerlli anne adaylarına, şayadıklarınızı naklederek ve anlatarak yardımcı olabilirsiniz.

Bu konu üzerinden lütfen ilk hamile kaldığınızı nasıl anladığınızı ve başınızdan geçenleri, sizde olan belirtilerin neler olduğunu bizlere bu konu üzerinden anlatın. Misafir iseniz konuyu cevaplayarak anne adaylarına yardımcı olun lütfen. Bolca yorumlarınızı bu konuya bekliyoruz.

Saygılar.
    MELEKLER MEKANI

çiçekçi kız bunu beğendi.
Hamile olduğunuzu nasıl hissettiniz nasıl anladınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  2. Nasıl Anladı?

Nasıl Anladı?

Karlı bir kış akşamı dedektif işten yorgun argın geliyor.Karısına sesleniyor fakat ses yok.Dedektif tüm odaları arıyor ve en sonunda kadını bir odada buluyor.Karısının bir elinde silah bir elinde kayıt cihazı var ve kadın ölmüş.Dedektif büyük bir soğukkanlılıkla kayıt cihazının play tuşuna basıyor.Kadın kayıtta "Bu bir cinayet değil yaşamaktan bıktım herşeyden bıktım ve ardından bir el...
  3. Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar ben hamilemiyim değilmiyim inanılmaz merak ediyorum yaklaşık 4 aydır esşimle korunmayarak bebek yapmaya karar verdik ve ne zaman hamile kalınır gibi bir çok şeyi araştırdım tam olarak ne zaman hamile kalabilirim bunlarıda araştırdım ve doğru yolda gittiğimi, sizin gibi forum sittelerine yazan gebe hamile kalmış kadınların yazdıklarından da anlıyorum. Şimdi ben yumurtlama döneminde...
  4. Lepitesin hamile olduğu nasıl anlaşılır

Lepitesin hamile olduğu nasıl anlaşılır

Arkadaşlarım selamlar benim Lepites cinsi harika ikitane dişi ve üç tane erkek balığım var akvaryumumda, bi garipler bu aralar. Acaba lepites balığının hamile olduğunu nasıl anlayabilirim bunun bir yöntemi yada yolu var mı ?
  5. Hamile olduğumu nasıl anlayabilirim?

Hamile olduğumu nasıl anlayabilirim?

erken hamilelik belirtisi,hamilelik belirtileri,hamilelik nasıl anlaşılır,hamile olduğumuzu nasıl anlarız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler Unutmayın, erken gebelik belirtilerinin şiddetinin, süresinin ve sıklığının kadından kadına hatta hamilelikten hamileliğe değişebilir. Bu belirtiler regl öncesi belirtilere de çok benzerlik gösterirler. Hamilelik düşünmeyen bir kadın bu...

Sayfayı Paylaş