gebe
  1. nmay

nmay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile olma durumu var mıdır?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında nmay tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar. adetim 10 gün gecikti ve ben iki gün aralıklarla 3 tane idrar testi yaptım. bugunde yaptım hepsınde negatıf cıktı. tek çizgi. dun hastanede de idrar yapıldı negatif çıktı hamile belirtileri yok, mide bulantısı kusma gıbı sadece karın ağrısı, kasık ağrısı var. hamile olma gibi bir durum varmıdır? 10 gun adet gecikmesinde idrarda belli olmazmı?
    teşekkürler.

hamile olma durumu var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. internet olmadan televizyon izleme proğramı var mı

internet olmadan televizyon izleme proğramı var mı

Kızlar internet olmadan tv izleyebiliyor musunuz böyle bir proğram var mı ?
  2. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?
  3. klomenle hamile kalan var mı?

klomenle hamile kalan var mı?

kalan varsa yardımcı olsun
  4. internet olmadan tv izleme programı var mı?

internet olmadan tv izleme programı var mı?

internet olmadan tv izleme programı var mı? bence mutlaka vardır yani umarım vardır
  5. Tam birleşme olmadan hamile kalınır mı?

Tam birleşme olmadan hamile kalınır mı?

sürtünmeyle hamile kalınırmı, geri çekilmeyle hamile kalınırmı,tam bir birleşme olmadan hamile kalmak mümkünmü,ilişkiye girmeden hamile kalınırmı hakkında bilgiler Bir çok kadının korktugu bir olay da tam cinsel birleşme olmadan hamile kalınırmı korkusu aslında her kadın gereken tetbirleri aldıktan sonra korkacak bir şey olmadıklarını kendıleri bile anlayacaklar şöyleki Kadının bakire olması...

Sayfayı Paylaş