gebe
  1. neslin açıkgöz kaya

neslin açıkgöz kaya Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3

hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında neslin açıkgöz kaya tarafından paylaşıldı.

Günaydın arkadaşlar bugün aşı olalı 15 gün oldu sabah test yaptım ikinci çizgi baya belli oldu ama fazla koyu renkte değildi öğlen hastaneye gidip test yaptıracam işallah olurAllahım isteyen herkese versin amin

asiye sarı bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba plano testler bozuk olmadığı hatalı sonuç vermediği sürece ikinci silik çizgi gebelik olarak kabul edilir.Umarım gebesinizdir.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

3. Ziyo

Ziyo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrhb arkadaşlar ben yeni üye oldum 5 yıllık evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var 2 sene önce düşük yaptım ondan sonra korundum ve 9 aydır korunmuyorum Bebek istiyoruz bu ay daha Cok bi uzerine dustum cunku piskolojim bozuluyor Her ay korunmadikca adet oluyorum adetime 7 gun var ara ara bulantilarim hafif bas donmesi var uykuya dayanamiyorum hic sofra da sadece bi corba ile doyuyorum kasiklarim da agri var piskokojikmen hamile oldugumu zannetmiyorum cunku artik kismete biraktim yardimci olurmusunuz lutfen...☹️☹️☹️

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.
    Gebelik planı öncesi öncelikle bir hekime görünüp muayene olun.Gebeliğe engel bir durum söz konusu olabilir. + Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikmeniz olursa test yaparsınız.Keyifli paylaşımlar.

5. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    günaydın hamiyelim 3 haftalık Allahım isteyen herkese versin işallah amin

asiye sarı ve BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,gözünüz aydın.Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile.

7. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
  8. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    bişi soracam ben martın 16 da aşı oldum cumartesi günü gittiğimde doktor bana tekrar tahlil yaptırdı ve 175,9 olan sonuç 775 çıktı bu sonuçta 3-4 haftalık oluyor acaba aşı olmadan önce hamileymiymişim doktor tahlil yapmadan aşı koydu kafam karıştı adetimin ikinci günü iğne kullanmaya başladım yumurtalık için büyük ihtimalle o tuttu değilmi

9. nergiz selam canım

nergiz selam canım Forum Okuru

Hayatım bi daha yaptırdığı tahlilde aslında bu kadar çok fazla bhcg değeri çıkmaz muhtemelen sende çoğul gebelik var hayatım hayırlı olsun evet bu hamilelik tabiki :D:D

10. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    ÇOĞUL DERKEN CNM İKİZ BEBEK FALANMI YOKSA KÖTÜ BİŞİMİ :oops:

hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar adetime 3 gün var ve kasıklarımda ani batmalar oluyor.Ama çok çabuk kayboluyor 10 gün kadar öncede adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı vardı son günlerdede çok yorgunum ve uykum var...test yapmaya bile korkuyorum.Sizce nezaman test yapıyım ve Sizce ben hamile olabilirmiyim?
  2. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  3. Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı?

Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı?

bu konu adet döneminde hamile kalınırmı hakkında bilgilere yer vermektedir. Genel olarak adet dönemin de hamile kalınmayacağı bilinir. Aslında uzmanlara göre regl döneminde yaşanan ilişki sonucunda da hamile kalabiliyorsunuz. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Adet döneminde ilişkiye girilmesi sırasında da kadınlar hamile kalabilirler. Çünkü bazen yumurtlama işlemi adet dönemi sona...
  4. Adet olmadan hamile kalınırmı?

Adet olmadan hamile kalınırmı?

Adet olmadan hamile kalınır mı; sorusunun cevabı evettir. Ama bu gibi sorulara yanıt vermeden önce hamileliğin nasıl oluştuğu hakkında bilgi vermek gerekmektedir. Hamileliğin oluşması için erkekten gelen spermle kadından gelen yumurtanın birleşmesi gerekir. Erkeklerin ve kadınların üreme hücreleri olmadan hamileliğin oluşması imkansızdır. Erkeğin spermi yani üreme hücresi cinsel ilişki...
  5. Hamile  olma riskim varmı?

Hamile olma riskim varmı?

Merhaba 10 gün önce yumurtlama ddoneminde eşimle korunmasiz iliski yaşadım 14 saat sonra ella aldım bugün tam 10 gün oldu adetimë 4 gun var hamile kalma riskim varmıdır? Gebelik testinde çıkarım şu Ecz. Olanlarda lütfen yardım hanimlar

Sayfayı Paylaş