hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)

neslin açıkgöz kaya

Hamiş Melek
Üye
hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)
Günaydın arkadaşlar bugün aşı olalı 15 gün oldu sabah test yaptım ikinci çizgi baya belli oldu ama fazla koyu renkte değildi öğlen hastaneye gidip test yaptıracam işallah olurAllahım isteyen herkese versin amin

Merhaba plano testler bozuk olmadığı hatalı sonuç vermediği sürece ikinci silik çizgi gebelik olarak kabul edilir.Umarım gebesinizdir.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Mrhb arkadaşlar ben yeni üye oldum 5 yıllık evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var 2 sene önce düşük yaptım ondan sonra korundum ve 9 aydır korunmuyorum Bebek istiyoruz bu ay daha Cok bi uzerine dustum cunku piskolojim bozuluyor Her ay korunmadikca adet oluyorum adetime 7 gun var ara ara bulantilarim hafif bas donmesi var uykuya dayanamiyorum hic sofra da sadece bi corba ile doyuyorum kasiklarim da agri var piskokojikmen hamile oldugumu zannetmiyorum cunku artik kismete biraktim yardimci olurmusunuz lutfen...☹️☹️☹️

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.
Gebelik planı öncesi öncelikle bir hekime görünüp muayene olun.Gebeliğe engel bir durum söz konusu olabilir. + Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanıltıcı olur.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikmeniz olursa test yaparsınız.Keyifli paylaşımlar.

bişi soracam ben martın 16 da aşı oldum cumartesi günü gittiğimde doktor bana tekrar tahlil yaptırdı ve 175,9 olan sonuç 775 çıktı bu sonuçta 3-4 haftalık oluyor acaba aşı olmadan önce hamileymiymişim doktor tahlil yapmadan aşı koydu kafam karıştı adetimin ikinci günü iğne kullanmaya başladım yumurtalık için büyük ihtimalle o tuttu değilmi

Hayatım bi daha yaptırdığı tahlilde aslında bu kadar çok fazla bhcg değeri çıkmaz muhtemelen sende çoğul gebelik var hayatım hayırlı olsun evet bu hamilelik tabiki :D:D

Geri