gebe
  1. Mayaayam

Mayaayam Forum Okuru

Hamile olma riskim varmı?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Mayaayam tarafından paylaşıldı.

Merhaba 10 gün önce yumurtlama ddoneminde eşimle korunmasiz iliski yaşadım 14 saat sonra ella aldım bugün tam 10 gün oldu adetimë 4 gun var hamile kalma riskim varmıdır? Gebelik testinde çıkarım şu Ecz. Olanlarda lütfen yardım hanimlar

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , ella %100 koruma sağlamaz.+ Gebelik testini beklenen mensinizde en az 3 gün gecikme olursa yapın.Erken yapılan test yanıltabilir.

Hamile olma riskim varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumun riskleri varmıdır

Doğumun riskleri varmıdır

doğumda ölüm riski sezeryanda ölüm riski Günümüzde gebelik ve doğumda anne ölümü nadirse de bebeklerin kaybı görülebilir. Annenin ve bebeğin sağlığı için gebeliğin ilk döneminden başlayarak gebelik kontrollerine gidilmesi, kontrollerin düzenli ve yeterli sayıda olması, doğumun iyi koşullarda yapılması ve...
  2. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  3. TÜP BAĞLATMANIN RİSKLERİ VARMI?

TÜP BAĞLATMANIN RİSKLERİ VARMI?

tüp bağlatma işlemi kimlere yapılır,tüpleri bağlatmanın sakıncaları varmır,tüpleri bağlatmanın zararı varmı,tüpleri bağlatmanın riskleri,tüpleri bağlatmanın yanetkileri hakkında bilgiler Tüp bağlatma (tüp ligasypnu) işleminin kadın üreme organları veya diğer organlar üzerinde bir yan etkisi yoktur ancak bu işlem basit de olsa bir ameliyattır ve her ameliyat gibi bazı riskleri vardır. Her...
  4. Adet olmadan hamile kalınırmı?

Adet olmadan hamile kalınırmı?

Adet olmadan hamile kalınır mı; sorusunun cevabı evettir. Ama bu gibi sorulara yanıt vermeden önce hamileliğin nasıl oluştuğu hakkında bilgi vermek gerekmektedir. Hamileliğin oluşması için erkekten gelen spermle kadından gelen yumurtanın birleşmesi gerekir. Erkeklerin ve kadınların üreme hücreleri olmadan hamileliğin oluşması imkansızdır. Erkeğin spermi yani üreme hücresi cinsel ilişki...
  5. hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar  :)

hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)

Günaydın arkadaşlar bugün aşı olalı 15 gün oldu sabah test yaptım ikinci çizgi baya belli oldu ama fazla koyu renkte değildi öğlen hastaneye gidip test yaptıracam işallah olurAllahım isteyen herkese versin amin

Sayfayı Paylaş