gebe
  1. Sema38

Sema38 Forum Okuru

Hamile olmak istemiyorum ;(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Sema38 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar iliskiden 21 gun sonea kan testj yaptirdim 0.33 cikti prolaktin yuksek ciktigi icin doktorum tekrar test istedi bidahaki testi ondokuz gun sonra yaptirdim beta hcg 1.13 olmustu ve prolaktin 19 a dusmustu ama benim kafam cok karisti kirk gunde bu kadar dusuk cikamaz beta demi hamilelik olsa

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Prolaktin gebelik testi değildir.Değeriniz de gebelik lehine değil sıkıntı yapmayın

3. Sema38

Sema38 Forum Okuru

Biliyorum prolaktin gebelik testi degil zaten ama prolaktin degerimi tekrar olcmek istedigi icin tekrsr doktora gitmistim ama orda testte beta degerini yukselmia gorunce kafam karisti sadece o yuzden sormak istedim .cevapladiginiz icin tesekkur ederim

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Rica ederim ..

5. merveumut

merveumut Forum Okuru

Merhaba ben hamileyim evde nasıl düşük yapabilirim ?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba evde düşük yapmak son derece tehlikelidir.İstenmeyen gebeliğinizi haftanızda uygun ise kürtajla sonlandırabilirsiniz.

Hamile olmak istemiyorum ;( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika’da Haziran 2007’den bu yana 4’üncü kez istifa eden Başbakan Leterme, artık dönmeyeceğini söyledi. Kimsenin başbakan olmak istemediği ülkenin büyük kaosa sürüklenmesinden korkuluyor Belçika’da hükümetin geçen cuma günü istifa etmesinin ardından ortaya çıkan iktidar boşluğunu doldurma yönünde ilerleme kaydedilemezken, küresel mali krize bir de siyasi krizin eklenmesiyle ülkenin...
  2. hasta olmak istemiyorsan(resimli)

hasta olmak istemiyorsan(resimli)

Arkadaşlar,iyi olmak istiyorsan bunlar tam size göre....:)
  3. Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Asuman Krause neden böyle dedi? Mankenliği bırakan Asuman Krause, nelere el atmadı ki? Sinema, tiyatro hatta şarkıcılık derken şimdi de televizyon programı sunuyor. Wipe Out adlı yarışma programında en çok da kendisi eğleniyor. Krause Hürriyet'e yaptığı samimi açıklamalarda "Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum" dedi. Ajda gibi kedi bakmak istemiyorum "Güzel bir program...
  4. hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalmak istemiyoruz

hamile kalma oyunu hamile kalma oyunları hamile kalmak isteyenler hamileler var :baby:onlara en kısa zamanda versin allah ama onlar kadar bizimde istememe hakkımız var benim 3 tane :bebem::bebem::bebem:2 oglan 1 kız herkesin yavrusunu bagışlasın allah ama artık yeter diyenler ben istemiyorum eşim istiyo yada nasıl korunuyum diyenler gelin bizimlede paylaşın yardım edelim birbirimize
  5. hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

hamile kalmakk istemiyorum :( ama...

Merhabalar eşimle -ama düğünümüz bu yaz olacak atama işlerinden dolayı erken nikahlandık. Eşimle ilişkiye girdik korundukta ama aksilik ya adetim gecikti ve hamile miyim diye korkuyorum. adet gecikmesi kaç güne kadar normal. endişelenmeliyim bilemedim. adet belirtilerimde olmadı. her ay goğüsler de acı şişkinlik felan olurdu ama bu aralar hala hiç bir belirti yok adet olacağıma dair....

Sayfayı Paylaş