gebe
  1. elif idil

elif idil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamile olmak istiyorum ( yardım )

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında elif idil tarafından paylaşıldı.

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum... geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki.. birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Diğer yazdığınız konuya cevap yazdım.Buraya da tekrardan yazayım.

Adetten önce kan şekerinde aşırı düşüklük olabilir.Söz konusu adet döneminde aşırı kan kaybı olduğu için öncesinde vücut kendince tedbir alıyor olmalı.Çok rahatsız ederse dra görünün derim

Hamilelikle ilgili kürtajdan sonra hamile kalma riski ilk bir kaç ay çok fazladır.Sonrasında eşinizle doğru anı yakalayamamış olabilirsiniz.Adet döngüsü takvimlerini inceleyip doğru zamanları belirlemenizde fayda var.

3. elif idil

elif idil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim... peki adetim 6 gün sürüyor. bunun bitiminden itibaren ne zaman hamile kalabilirim ?

4. htcM

htcM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,az once yazdım sorunumu ama mesajım hala onaylanmadı,tecrubelerınıze ıhtıyacım var,lutfen yardımcı olun:(((benım bugun ıtıbarıyle adetımın uzerınde 12 gun gectı,2 gun once doktora gıttıgımde hıcbır sekılde muayene olmadan yapılan kan tahlılınde gebe oldugum yalnız dusuk tehlıkesı bulunduğu soylendı,benım aklımda bınbır turlu soru ısaretı kalınca dayanamayıp bugun bır tıp merkezıne gıttım ve vajınal ultrasonla baktıgında kesenın gorunmedıgını hatta eskı kan tahlılı degerlerımı gosterdıgımde gebelık olmadıgını soyledı,tekrar ıdrar tahlılı yaptılar ve ıkıncı cızgı sılık cıktı,kendınce onunda negatıf oldugunu acıkladı,ben hıcbırsey anlamadım acıkcası,ne yapmam nasıl davranmam gerekıyor bılemıyorum,sadece 4 aylık evlıyım ve bu konularda hıcbır tecrubem yok,yardımcı olursanız cok sevınırım,cok tesekkurler!

5. prenses91

prenses91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım. öncelikle idrar testinde ikinci çizginin silikde olsa çıkması,gebelik anlamında oluyor.eğer yeni gebelikse hcg değerleriniz düşük olup çizgide silik çıkar.aynı zamanda kan tahlili yapan doktorun yanılacağını sanmıyorum bence hiç bir risk almadan başka bir doktora görünün.

6. htcM

htcM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederım cevabınız için,kafam cok karısık acıkcası,suan hamıleyım,degilmiyim yada düşük tehklikem var da ona göre dikkat mi etmeliyim biilemiyorum,önümüzdeki hafta içi iki doktorla da randevum var,Allah ın izniyle bir aksilik çıkmaz ise herşey belli olacak,oda olmadı üçüncü bir doktora müracat.tekrar teşekkürler!

7. simayyy

simayyy Forum Okuru

8. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar ben yeni katıldım kimse yokmu

9. unforgiven

unforgiven Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    aramıza hoşgeldin canım

10. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoş bulduk arkadaşlar aranız da aşılama ile hamile kaln varmı acaba,

11. durum_01

durum_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende aranıza yeni katldım allah hepımızın gönlündekini versin

hamile olmak istiyorum ( yardım ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  2. hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?=

hymenoplasty OLMAK İSTİYORUM YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ ?=

Hymenoplasty ameliyatı olma hususunda çok kararsızım meleklerim birde fleep yöntemi diye birşey varmış tam olarak bilgi verseniz de bende karar versem olur mu ?=
  3. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  4. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...
  5. hamile olmak istiyorum

hamile olmak istiyorum

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş