gebe
  1. ayşenurrrrr

ayşenurrrrr Forum Okuru

hamile olmak istiyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ayşenurrrrr tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 4 ay önce klomen kullandım ve catlatma iğnesi oldum maalesef adet oldum hayal kırıklığı oldu bir dahada doktora gitmedim geçen ay adetim 3 ,4 gün surdu birinci gün koyu kahve leke geldi 2 ,3 gün geldi gelmedi gibi birşey bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım karnim sis ara ara ağrı giriyor sırtım belim agriyor sureklide hapsiriyorum cevap yazarsanız sevinirim

hamile olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile olmak istiyorum ( yardım )

hamile olmak istiyorum ( yardım )

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum... geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki.. birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...
  2. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...
  3. Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler

Anne Olmak İstiyorum Korunmayı Bıraksam Ne Zaman Hamile Kalabilirim Diyenler

ne zaman hamile kalabilirim,ne zaman hamile kaldım, Melekler en çok merak ettiğimiz konulardan bir tanesi de korunmayı bıraktım ama ne zaman gebe kalabilirimdir.İşte bunun cevabı burada ama tabiki de bu öncelikle hangi korunma yöntemini seçtiğinizle alakalıdır şimdi konumuza göz atalım, Eğer prezervatif ve diyafram gibi doğum kontrol yöntemlerini uyguluyorsanız, bunları bırakır bırakmaz...
  4. Anne  Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

Anne Olmak İstiyorum Ne Kadar Zamanda Hamile Kalabilirim Diyen Melekler Buraya

ne kadar zamanda hamile kalınır,ne kadar zamanda hamile kalabilirim, Melekler şuan belkide bir takım planlar içindesiniz ve artık anne olmanın zamanı geldi diye düşünüyor olabilirsiniz.Acaba hamile kalmayı planladıktan ne kadar sonra gebe kalabiliriz bunu pek çoğunuz merak ediyordur.Önemli olan bu gibi durumlarda uygun zamanı kollamaktır şimdi konumuza göz atalım detaylarıyla öğrenelim;...
  5. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...

Sayfayı Paylaş