gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hamile sorusu şok etti

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Star TV'de ekrana gelen "Orada Neler Oluyor" programının bugünkü konuğu Banu Alkan, programın sunucuları Müge Dağıstanlı ve Elif Güvendik'in sorularını yanıtladı. Bir ara konu hamileliğe gelince, sorular üzerine kaçamak cevaplar vermeye çalışan Alkan, hamile olup olmadığı konusunda net cevap vermekten kaçındı. İşte programda yaşanan diyalog: Banu Alkan: Ama müsade edin artık bebek sahibi olayım yani. Son tren kaçmadan.
    Müge Dağıstanlı: Banu Hanım bir tedavi mi söz konusu?
    B.A.: Hayır, Banu Alkan çok şükürler olsun, çok sıhhatli...
    M.D.: Bir hamilelik söz konusu mu? Hamileliği kolaylaştıracak bir şey mi?
    B.A.: Ben bilmem ki, ben hiçbir şey bilmem. Bilmiyorum olup olmadığımı şu an nerden bileyim ki...
    M.D.: Şüpheleniyormuşsunuz ve onun üzerine gittiğinizi duydum.
    Elif Güvendik: Önemli olan istemek değil mi?
    B.A.: Çok istiyorum kalbine girdiyse
    E.G.: Bir tane küçük Banu Alkan daha...
    B.A.: Ya da bir Murat Taşdemir...
    M.D.: İnanamıyorum… Banu Hanım hamile misiniz?
    B.A.: Direk soruya bak. Bilmiyorum ki
    E.G.: Biz pek dolandırmayı sevmeyiz direk.
    B.A.: Direk mi? Bunları nereden, kim görmüş, duymuş...
    M.D.: Bir gazeteci kaynağını söylemez. Çok sık İstanbul'a geliyorsunuz ve gelmelerinizin sebebi oradaki bir klinik çalışmaları.
    B.A.: Oradakiler dedikodu yapıyor değil mi? Rutin bir kontrol.
    M.D.: Rutin değil.
    E.G.: Büyük ihtimalle hamile olduğunuzu düşünüyoruz biz.
    B.A.: Neşem neyi ifade ediyor?
    E.G.: Keyifli gözüküyorsunuz.
    M.D.: Peki sağlıklı hamile yapabilecek misiniz? Derler ki, 43-44'e kadar doğum yapabilir kadınlar ki o bile sınır yaş. 46 yaşındasınız normal doğum yapabilecek sağlıkta mısınız?
    B.A.: Sağlıklı olduğum için...

Hamile sorusu şok etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Obama'nın ziyareti Yunanistan'ı şok etti

Obama'nın ziyareti Yunanistan'ı şok etti

ABD Başkanı Obama'nın Yunanistan'dan önce Türkiye'yi ziyaret edecek olması şok etkisi yarattı. Yunan basını, ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'un Ankara ziyaretinde ''ABD Başkanı Barack Obama'nın önümüzdeki ay içinde Türkiye'yi ziyaret edeceğini'' söylemesinin, Atina'yı ''dondurduğu'' yorumunu yaptı. Atina'da yayımlanan Elefteros Tipos gazetesi,''ABD-Türkiye (yine) müttefik'' başlıklı...
  2. halil sezai giyimiyle şok etti

halil sezai giyimiyle şok etti

halil sezai halil sezai haberleri halil sezai fotoğrafları Bomba gibi çıkışıyla kendine has yorum ve tarzıyla gençleri kendine çeken bir şarkısıyla dikkatleri üzerine toplayan ....evet melekler tabiki halil sezai den bahsediyorum.çıkışıyla fırtına gibi esmeye devam ediyor.şarkılarıyla ,saç tarzı ve şimdide giyimiyle kendinden bahsettiriyor.:hıms: Konser için Almanya'ya...
  3. kaçıncı ayda hamile kaldınız ? anket sorusu

kaçıncı ayda hamile kaldınız ? anket sorusu

Hamile kalmak için yapılması gerekenler adet döngüsü Merhaba kızlar kaçıncı denemenızde hamıle kaldınız?
  4. Şok! Şok! Meryem Uzerli Hamile!

Şok! Şok! Meryem Uzerli Hamile!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, muhteşem yüzyıl meryem uzerli Sevgili melekler, bomba gibi bir haberler karşınızdayız. Tükenmişlik sendromu sebebiyle apar topar Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'nin hamile olduğu ortaya çıktı! GazeteciAyşe Arman'ın köşesine taşıdığı ve çok yakında ayrıntıları da yazacağını söylediği bu haberle ilgili ilk bilgiler şöyle... "Evet Meryem hamile...
  5. Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti!

Hadise Aldığı Kilolarla Şok Etti!

hadise nasıl zayıfladı, hadise kilo aldı, hadisenin kilolu resimleri Ünlü pop müzik sanatçısı Hadise, bir süre önce verdiği kilolarla gündeme bomba gibi oturmuştu. Hatta hızlı bir şekil de kilo vermesinden dolayı vücudu deformasyona uğradığı için hayranlarını bile üzmüş, şok etmişti. Kısa bir sürede vücudunda ki deformasyona uğrayan yerlerini toparlayarak tekrar muhteşem bir fiziğe kavuşan...

Sayfayı Paylaş